Başvurular

Düz memur alımı başvuruları 3 ile 7 Mayıs 2022

Düz memur alımı başvuruları 3 ile 7 Mayıs 2022, iş başvuruları bölümünde Düz memur alımı başvuruları 3 ile 7 Mayıs ile ilgili bilgi aktaracağız. Düz memur alımı başvuruları 3 ile 7 Mayıs ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Düz memur alımı başvuruları 3 ile 7 Mayıs

Düz memur alımı ilanlarını bekleyen adaylar bu ilana dikkat. Başvurusu Türkiye genelinden 3 Mayıs ile 7 Mayıs tarihleri içinde yapılacak. Kılavuz ile birlikte adaylar nasıl bir yol izleyeceği şekli sunuldu. Alımı yapılacak bireyler memur, tahsildar, sosyal çalışmacı ve sosyal hizmetler branşlarına yerleştirilecektir.

Düz memur alımı için başvuru şartları; Halkla ilişkiler ve tanıtım, Maliye, Kamu yönetimi, Çalışma ekonomisi lisans bölümlerinin birinden mezun olması ve KPSS P3 puanının minimum 65 olması şartları istenmektedir.

Sosyal çalışmacı ve uzmanı için başvuru şartları; Sosyal hizmetler lisans bölümü mezunu olması, minimum B sınıfı sürücü belgesi olması ve KPSS P3 minimum 65 olması özel şartları istenmektedir.

Tahsildar alımı için başvuru şartları; Maliye, İktisat yahut Muhasebe lisans bölümlerinin birinden mezun olması ve KPSS P3 puanının minimum 65 olması şartları istenmektedir.

Memur alımı için başvuru şartları; Muhasebe ve vergi uygulamaları, Emlak ve emlak yönetimi yahut Yerel yönetimler önlisans bölümlerinin birinden mezun olması ve KPSS P3 puanının minimum 65 olması şartları istenmektedir. Yine tüm adaylar için önceki çalıştığı kurumlardan disiplinsizlik yahut ahlaki problemlerden dolayı çıkartılmamış olması özel şartı da aranmaktadır.

T.C. vatandaşı olması, erkek adayların askerlikle ilişiğinin bulunmaması, 1 yıl ve üzerinde hapis cezası almamış olması, görevini yapmasına engelinin bulunmaması, kamu haklarından yasaklı olmaması genel şartları istenmektedir.

Başvurular nasıl yapılacak

İŞKUR aracılığıyla Kırklareli Lüleburgaz Belediye Başkanlığınca yapılacak olan bu kamu personeli alımında adaylar 3 Mayıs 2021 tarihinden 7 Mayıs 2021 tarihi mesai bitimine kadar başvurularını tamamlamaları gerekmektedir. Adaylardan istenen belgelerin başında belediyenin resmi internet sitesinden başvuru formunun aşağı indirilerek doldurulması gelmektedir.

İstenen Belgeler

Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi, Diploma aslı ve fotokopisi, ÖSYMden alınan KPSS çıktısı, Erkek adaylar için askerlik belgesi, Engeli olmadığına dair beyan dilekçesi, Bir adedi forma yapıştırılmak üzere 2 adet biyometrik fotoğraf istenmektedir.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu