Müşteri Hizmetleri

Duymayan Kalmasın Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Duymayan Kalmasın Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Duymayan Kalmasın Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Duymayan Kalmasın Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Duymayan Kalmasın Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Duymayan Kalmasın, 2016 senesinden bu yana sabah kuşağında yayına giren ve çok bi hayli beğeni alan bir magazin programıdır. Hafta içi her gün saat 09.30’da Star TV ekranlarında yayına giren Duymayan Kalmasın, en fazla izlenen magazin programlarından biri olma özelliğini taşır.

Seren Serengil ve Cengiz Semercioğlu’nun sunduğu Duymayan Kalmasın programında güncel olarak günün tüm magazin haberleri tabir edilir, gündemde olan ve en fazla konuşulan haberler konuklar ve sunucular içinde tartışılmaktadır.

Duymayan Kalmasın programının herhangi bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası ne yazık ki bulunmamaktadır. Lakin yeni magazin haberlerinin bildirilmesi için, Whatsapp Magazin Hattı kurulmuştur. Bu numara aracılığıyla bir magazin haberini programa bildirebilir; görüntü, video, ses kaydı gibi medya içeriklerini de Whatsapp’tan gönderebilirsiniz.

Duymayan Kalmasın Whatsapp Magazin Hattı Telefon Numarası
0546 872 08 00

Arama Kelimeleri: duymayan kalmasın iletişim bilgileri, duymayan kalmasın telefon no, duymayan kalmasın irtibat tel, duymayan kalmasın canlı destek, duymayan kalmasın müşteri temsilcisi, duymayan kalmasın şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu