Bilgi Arşivi

Durmazlar Makine İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Durmazlar Makine İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Durmazlar Makine İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Durmazlar Makine İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Durmazlar Makine İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Durmazlar Makine iş ilanları, iş başvurusu ve işçi alımı haberleri makalemizde.

1956 senesinde Ali Durmaz aracılığıyla kurulan şirket, kısa bir sürede açtığı modern fabrikası ve Avrupa’ya gerçekleştirdiği ihracatlar ile büyüme kazanarak 1984 senesinde kendi markası ile Dünya sahnesine çıktı.

Sac işleme makineleri alanında faaliyet gösteren 1.500 kişilik uzman ekibi ile Durmazlar, bugün 5 kıtada 70’in üzerinde ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

Gerçekleştirdiği bir çok ilkle birlikte şimdilerde Türkiye’nin makine ihracat sektörünün önderi olan şirket, her türlü mekanik, hidrolik, pnomatik, CNC, NC vb. kontrollü makineler üretimi sağlanmaktadır.

Otomotiv sektöründen, elektronik sanayiine ulaştırma araçlarının üretiminden, inşaat sektörüne, tekstil makineleri üretiminden, ısıtma-soğutma sanayiine kadar her türlü alanda üretimin önemli parçalarını tedarik eden şirketi iki üretim tesisi ile, sac işleme makineleri sektörünün Avrupa’daki ve Türkiye’deki en modern ve üstün teknoloji ile donatılmış şifrketidır.

Durmazlar Makine İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuDurmazlar Makine İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuDurmazlar Makine İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuDurmazlar Makine İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Durmazlar Makine İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

En önemli sermayesinin insan kaynağı olduğun bilinci ile üstün insan kaynakları politikaları benimseyen şirket, ülkemizdeki diğer tüm büyük firmalar gibi personel alımlarını kariyer.net adresi üzerinden gerçekleştirmektedir.

İş başvuruları denince akla ilk gelen platformlardan birisi olan kariyer.net adresi üzerinden kariyer fırsatı yakalamak için tek yapmanız gereken bi hayli basit iki adımı tamamlamak.

Bu adımlardan birincisi eğer öncedenden oluşturmadıysanız yeni üyelik oluşturmak. İkinci ve çok daha önemli olan adım ise hesabınızı oluşturduktan sonra ise doğru ve güncel bişir biçimde hazırlamış olduğunuz özgeçmişinizi oluşturduğunuz bu hesaba eklemek.

Siteye kayıt olmak için öncelikli olarak sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye Ol yazısına tıklamalı ve sizden istenen bilgileri girerek üyelik işlemlerini tamamlamalısınız. Dilerseniz kariyer.net adresine Facebook üzerinden fazla daha bi hayli hızlı bir biçimde kayıt olma olanağını da kullanabilirsiniz.

Siteye kayıt olduktan sonra güncel olarak yayında olan tüm iş ilanlarına hesabınıza eklediğiniz özgeçmişinizi tercih ederek yalnızca tek bir tıklama ile başvuruda bulunabilirsiniz.

Durmazlar’ın kariyer.net adresinde yayında olan 20’ye yakın ilanı sitemizden hiç ayrılmadan aşağıda siz değerli okurlarımız için hazırlanmış olan tablo ve linkleri tercih ederek sorunsuz bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Durmazlar Makine İş İlanları

Siz de teknolojik, yenilikçi, sağlam ve bi hayli hızlı tasarımlar üzerinde çalışan bir dünya markasının bir parçası olarak, hayalinizdeki kariyer fırsatını yakalamak istiyorsanız güncel tüm iş ilanları için sitemizi takip edebilir, şirketin resmi insan kaynakları sayfasını ziyaret ederek staj başvurusu gibi birden fazla olanaktan haberdar olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu