Müşteri Hizmetleri

Durex Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Durex Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Durex Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Durex Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Durex Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Durex çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Durex müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Durex şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Durex müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Durex, dünyaca ünlü 80 yılı aşkın geçmişi bulunan kaliteli prezervatif markasıdır. Son zamanlarda adını çokça duyurmuştur. Doğum kontrolü ve aile planlaması yönünden toplum yararına ürünler üreten Durex; bir çok bölümde üyelerine hizmet vermektedir.  Tüm dünya çapında milyonlarca kullanıcısı bulunmaktadır.

Durex; onlarca seçenekte prezervatif üretimi yapmakta bunun bunun yanında kayganlaşmaya vardırıcı jel ve oyuncak gibi cinsel ürünler de üretmektedir. Kullanıcı tatminiyeti bi hayli fazla olan Durex’in, yurdumuzda de bir çok kullanıcısı bulunmaktadır.

Durex Çağrı Merkezi Numarası

Durex 90 yılı aşkın tecrübesiyle üyelerine kaliteli ürünler sunan bir prezervatif markasıdır. Durex’in kurucusu LA Jackson, London Rubber Company Durex’i kurdu. İlk nemlendirilmiş prezervatifini 1950’lerde piyasaya sürdü. Ayrıca elektronik test geliştirip kullanan ilk markadır. 1970’lerde Dünya’da reklam yapan ilk markadır. Ayrıca web sitesi kuran ilk prezervatif markasıdır. Yılar geçtikçe ürünlerin değerini geliştiren anatomiye uygun şekilli prezervatifler geliştirmiştir. Hedefi herkes için iyisi olmayı savunan Durex, birlikteliğin nasıl göründüğü ile ilgili daha az ilgilenip nasıl hissettirdiği üzerinde yoğunlaşmaktadır.

Durex Müşteri Hizmetleri Numarası

Durex, müşteri tatminiyetini üst düzeyde tutarak açık, dürüst, dağınık ve eğlenceli vakitler geçirmenin üzerinde durmaktadır. Tüm poblemlerin çözümü için müşteri temsilcisi çağrı merkezi numarası aranabilir. Durex’in üyelerine özel ürünleri ile ilgili bilgi alınabilir, ürün ve diğer her türlü sorunlarla alakalı 0 212 326 96 00 ofis hattı aranabilir. Müşteri tatminiyetinin gereği olarak müşteriyi ön plana alarak değerini artırarak hizmet vermektedir. Çağrı merkezi numarası arandığında tüm işlemlerde yardımcı olunan müşteri temsilcisiyle karşılaşılır. Kalite standartları gereği görüşme kayıt altına alınıp müşterilere daha iyi hizmet vermek adına kullanılır.

Durex Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

Durex, çağrı merkezi hattı için 0 212 326 9600 aranarak rahatlıkla müşteri temsilcisiyle görüşülebilir. Ayrıca 0 800 211 81 12 numaralı ücretsiz tüketici danışma hattı aranarak ürünlerle alakalı beklemeden bilgi alınabilir. Durex ürün değerine güvenerek müşteri tatminiyetini ön plana aldığından tüm sorunlara ve müşterilere bekletilmeden yardımcı olma çabası içindedir.

Durex Şikayet Hattı

Durex üyelerine kaliteli bir hizmet sunmak ve ürünlerini tanıtmak istemektedir.  Bunun için müşterilerden gelen her türlü şikâyet, öneri ve tatminiyeti önemser. durex.com.tr internet sayfasına girilerek bize ulaşın kısmına girerek istek, öneri ve şikayetlerle alakalı mesaj gönderilebilir. Bu bölümde kişisel bilgiler, iletişim bilgileri girilir. Eğer ürünle alakalı bir konu varsa ürün kodu girilip yazılmak istenen mesaj yazılıp gönder tuşuna basılır. Firma konuyla alakalı iletişim kanallarıyla geri dönüş yaparak müşteriye yanıt veriyor. Ürün değerini her zaman üst düzeyde tutarak her türlü şikayetle ilgilenip 90 yılı aşkın değerini artırarak, ürün çeşitliliğiyle müşterilerini mutlu etmek için çaba sarf etmektedir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Durex müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Durex şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİSİ

Ofis hattı: 0212 326 9600

Ücretsiz tüketici danışma hattı: 0800 211 8112

ADRES: Reckitt Benckiser Tem. Mal. Tic. A.Ş. Selenium Plaza 34349 Fulya-İstanbul

Durex’in 0800’lü tamamen ücretsiz bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Durex ürünleri ile ilgili detaylı bilgi sahibi olabilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Durex Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0 800 211 81 12

Arama Kelimeleri: durex iletişim bilgileri, durex telefon no, durex irtibat tel, durex canlı destek, durex müşteri temsilcisi, durex şikayet hattı, durex müşteri hizmetleri numarası, durex çağrı merkezi numarası, durex iletişim numarası, durex çağrı merkezi, durex müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu