Bilgi Arşivi

Dünya Varlık Yönetim İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Dünya Varlık Yönetim İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Dünya Varlık Yönetim İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Dünya Varlık Yönetim İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Dünya Varlık Yönetim İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Dünya Varlık Yönetim iş ilanları, iş başvurusu ve işçi alımı haberleri makalemizde.

2019 tarihinde Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu aracılığıyla aldığı izin ile Anonim Şirket olarak kurulan şirket,  güncel olarak Türkiye’nin en büyük varlık yönetim şirketi konumundadır.

2019 yılına kadar değişik isimlerle varlığını sürdüren şirket, maddi problemler yaşayan üyelerine yardımcı olarak onları mali açıdan özgürlüğe kavuşturmayı hedeflemektedir.

Her müşterisine uygun ödeme planları sunarak borçların ödenmesini kolaylaştıran,  sunduğu farklı banka alternatifleri ile geniş bir ödeme yelpazesine sahip olan ve uzman ekibine 7/24 ulaşım imkânı sağlaması gibi olanakları ile birden fazla ödül kazanan şirket, Türkiye genelinde 4 büyük şehirde 450’yi aşkın çalışanı , 1.000.000’u aşkın müşteri hacmi ve kuvvetli yatırımcıları ile sektörün Türkiye’deki önderidir.

Dünya Varlık Yönetim İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuDünya Varlık Yönetim İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Dünya Varlık Yönetim İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Finans alanı başta olmaz üzere çeşitli sektörlerde işçi alımı gerçekleştiren Dünya Varlık, iş ilanlarını kariyer.net adresi üzerinden yayımlamasının bunun yanında şimdilerdeki çoğu kurumsal firma gibi resmî web adresi üzerinden de açık pozisyonlarını ilan etmektedir.

Kariyer.net adresi güncel olarak ülkemizin en büyük kariyer platformlarından biridir. Her gün binlerce insan bu platform üzerinden iş sahibi olmaktadır. Bu bağlamda Dünya Varlık adı altında çalışma fırsatı yakalamak için yapmanız gereken iki basit adım bulunmakta.

İlk olarak kariyer.net web adresine giderek öncedenden oluşturmadıysanız yeni bir üyelik oluşturmalısınız. Sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye Ol yazısına tıklayarak açılan pencereden basit bir şekilde üyelik işlemleriniz tamamlayabilirsiniz. Bu sayfada isteğe göre goğrudan Facebook üzerinden de kayıt olabilirsiniz.

Üyelik işlemlerinizi bitirdiktan sonra güncel bir özgeçmiş tercih ederek Dünya Varlığın yayımlamış olduğu tüm ilanlara basit bir şekilde başvuruda bulunabilirsiniz.

Şirket bunun yanı sıra tüm güncel iş olanaklarını resmî web adresi üzerinden de yayımlamaktadır. Lakin başvuru işlemleri yine de kariyer.net adresi üzerinden yapılmaktadır. Linkini yazımızın devamında bulabileceğiniz Kariyer sayfası aracılığı ile bu ilanları güncel olarak takip edebilirsiniz.

Sitemizden ayrılmadan kariyer portalında bulunan iş ilanlarını incelemek için aşağıda siz değerli okurlarımız için hazırlanmış olan tablo ve linkleri kullanmayı unutmayın.

Dünya Varlık Yönetim İş İlanları

Çalışanlarına sunduğu bunun bunun yanındalıklı çalışma koşulları ile 4 yıl art arda Türkiye’nin En kaliteli İşvereni ödülünü kazanmış olan şirket, sunduğu olanakları ve fırsatları resmî sitesinde bulunan İnsan Kaynakları sayfası aracılığı ile belirtmektedir.

Ayrıca Açık Pozisyonlar sayfasında ise şirketin güncel tüm pozisyonlarını sorunsuz bir biçimde takip edebilir, size en uygun olanlarına iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Dünya Varlık Yönetim ile alakalı tüm iş ilanlarını ve başvuru platformlarını en güncel biçimde takip etmek isteğe göre aralıklı olarak sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

NoPozisyonlar
1Assistant Project Manager
2Bütçe Raporlama Uzmanı
3İş Zekası ve Veri Ambarı Uzmanı
4İş Zekası ve Raporlama Uzmanı
5Uygulama Destek Uzmanı
6Avukat
7Yazılım Uzmanı
8Raporlama ve Veri Analitiği Kıdemli Uzmanı
9İş Analisti
10Investments Analyst
11Yazılı İletişim Çözümleri Uzmanı
12Veri Tabanı Yöneticisi
13Tahsilat Uzmanı
14Proje Yönetim Uzmanı
15Müşteri Hizmetleri Uzmanı

İlanlara başvurmak ve daha fazla Dunya-varlik-yonetim-a-sDunya-Varlik-Yonetim-A-S iş ilanı için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu