Başvurular

Dünya Bankası TKYB Danışman Alımı İlanı 2022

Dünya Bankası TKYB Danışman Alımı İlanı 2022, iş başvuruları bölümünde Dünya Bankası TKYB Danışman Alımı İlanı ile ilgili bilgi aktaracağız. Dünya Bankası TKYB Danışman Alımı İlanı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Dünya Bankası TKYB Danışman Alımı İlanı

Dünya Bankası Kayıtlı İstihdam Yaratma Projesi Bireysel Danışman alımı ilanı için başvurular başladı. Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası (TKYB) Dünya Bankası ile işbirliği içinde yürüttüğü bir projedir. Bu çalışmada görev alacak alakalı adayın iki farklı pozisyonda bireysel danışman olarak hizmet vermesi gerekecektir.

Türkiye’de bulunan mülteciler için mali yardım programı ve FRIT II kapsamı içinde proje uygulama biriminde yarı zamanlı olarak bireysel danışman alınacaktır. İlanda bulunan başvuru özgeçmiş formunu indirerek doldurmanız gerekiyor. Daha sonra özgeçmiş formunuzu da doldurun ve dile getirdiğimiz bankaya gönderin.

İletişim Uzmanı (Bireysel Danışman) Alımı İlanı

İletişim uzmanı olarak görev yapacak adayların 15 Haziran 2021 tarihinden bu yana başvuruda bulunması gerekiyor. Avrupa Birliği aracılığıyla finanse edilen Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası ile Dünya Bankası ‘’Kayıtlı İstihdam Yaratma Projesi’’ başvuruları için son tarih 30 Haziran 2021’dir. İlgili adayların son başvuru tarihine kadar ilana başvuru yapması bekleniyor.

Yarı zamanlı olarak ‘’İletişim Uzmanı’’ olarak görev yapacak işçi alımı gerçekleştirilecektir. Proje Uygulama Birimi’nde hizmet verecek adaylar bireysel danışman olarak görev yapacaktır.

Mali Yönetim Uzmanı (Bireysel Danışman) Alımı İlanı

Kayıtlı İstihdam Projesi kapsamı içinde ‘’Mali Yönetim Uzmanı’’ olarak görev alacak personellerin başvuru yapması bekleniyor. İlgili bireyler 15 Haziran 2021 tarihinden 30 Haziran 2021 tarihine kadar başvuruda bulunabilir. Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası (TKYB) Dünya Bankası ile işbirliği içindedir.

Birlikte yürüttükleri bu proje kapsamı içinde görev alacak mali yönetim uzmanı aranıyor. Proje Uygulama Birimi’nde yarı zamanlı olarak çalışacak personel alınacaktır. Son başvuru tarihi 30 Haziran 2021’dir.

Başvuru yapacaklar için başvuru adresi: https://kalkinma.com.tr/bizimle-calisin/dunya-bankasi-projesi

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu