Başvurular

DSİ XV Bölge kamu personeli alımı başvuruları 19 Nisan son 2022

DSİ XV Bölge kamu personeli alımı başvuruları 19 Nisan son 2022, iş başvuruları bölümünde DSİ XV Bölge kamu personeli alımı başvuruları 19 Nisan son ile ilgili bilgi aktaracağız. DSİ XV Bölge kamu personeli alımı başvuruları 19 Nisan son ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

DSİ XV Bölge kamu personeli alımı başvuruları 19 Nisan son

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü XV bölge müdürlüğü kamu personeli alımı açıklamasu iki ilanda paylaşımı yaptı. DSİ işçi alımı başvuruları alınmaya başlanmış olup 19 Nisan 2021 tarihi bitimine kadar sürecektir.

Adaylar başvurularını online olarak yapacak. Bu ilana ilkokul, lise, önlisans ve lisans mezunu olanların başvurusu kabul edilecek.

Beden işçisi alımı 1 kişi: minimum ilköğretim mezunu olması, 18 ile 35 yaş içinde olması, erkek adaylar için askerlikten muaf, tecilli yahut yapmış olması gerekmektedir.

Kamu haklarından mahrum olmaması gerekmektedir. Bu alıma eski hükümlü ve terörle karşılaşmada yaralananlar başvuru yapabilecek. Başvuru iş ilan 00005980889 numarası olarak sunulmuştur.

Puantör alımı 1 kişi: önlisans mezunu adaylar içinden alım yapılacak. 18 yaşını doldurmuş ve 35 yaşını bitirmemiş adaylar başvuru yapacak. ÖSYM 2020 yılı EKPSS sınavına girmiş olma şartı aranmaktadır.

SGK aracılığıyla emekli aylığı almıyor olması talepler içinde yerini aldı. Kamu haklarında mahrum olmayan ve yüzde 40 engelli raporu olanlar başvuru yapabilecek. Başvuru 00005980555 iş ilan numarası ile yapılacak.

DSİ GAP 15. Bölge Müdürlüğü Şanlıurfa adresine alım yapılacağı üzere ikameti bu şehirde olmayanlar başvuru yapamaz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu