Başvurular

DSİ Müdürlükleri kamu personeli alımı İŞKUR Başvurusu 2022

DSİ Müdürlükleri kamu personeli alımı İŞKUR Başvurusu 2022, iş başvuruları bölümünde DSİ Müdürlükleri kamu personeli alımı İŞKUR Başvurusu ile ilgili bilgi aktaracağız. DSİ Müdürlükleri kamu personeli alımı İŞKUR Başvurusu ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

DSİ Müdürlükleri kamu personeli alımı İŞKUR Başvurusu

DSİ KAMU PERSONELİ ALIMI İŞKUR BAŞVURULARI BAŞLADI

Devlet Su İşleri İŞKUR ilanları üzerinden personel gereksinimini gidermeye çalışıyor. Bu bağlamda İŞKUR üzerinden 2 ilan yayınlayarak başvuru kabul etmeye başladı. İki farklı ilanda farklı başvuru şartları istenmektedir.

dsi-tabela-merkez.jpg

DSİ Yedikır BARAJ SULAMA BİRLİĞİ AMASYA

Başvurusu 000059595956 iş ilan numarası ile birlikte 30 Mart 2021 tarihi bitimine kadar başvuru yapılabilir. Ziraat mühendisi alımı için 18 ile 28 yaş içinde olanların başvurusu kabul edilecek. Lisans bölümü mezunu ve minimum KPSS 60 puanı bulunan adaylar başvuru yapabilecek.

DSİ 13.BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ANTALYA

Adaylar başvurularını 00005951580 iş ilan numarası ile internet ortamında 29 Mart 2021 tarihi bitimine kadar yapabilecekler. Beden işçisi alımı önlisans mezunları içinden yapılacak. Antalya ilanına iş arayan statüsü eski hükümlü yahut terörle karşılaşmada yaralananlar başvuru yapabilecek.

NOT: bu alımlarda ikamet şartı olduğu üzere bu şehirde ikamet edenlerin başvurusu kabul edilecek. Diğer şehirlerden başvuru alınmayacak. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu