Başvurular

DSİ Kamu Personeli Alımı İŞKUR İlanı Başvurusu 2022

DSİ Kamu Personeli Alımı İŞKUR İlanı Başvurusu 2022, iş başvuruları bölümünde DSİ Kamu Personeli Alımı İŞKUR İlanı Başvurusu ile ilgili bilgi aktaracağız. DSİ Kamu Personeli Alımı İŞKUR İlanı Başvurusu ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

DSİ Kamu Personeli Alımı İŞKUR İlanı Başvurusu

DSİ Kamu Personeli Alımı Duyurusu

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü İştiraki Sulama Birliği 2 büro işçisi alımı yapacağını İŞKUR ilanları üzerinden dile getirdi. İlana göre başvuruları 20-24 Ağustos tarihleri içinde alınacak.

DSİ personeli alımı yapılacağı ilan edildi. Paylaşılan ilanda Malatya Battalgazi sulama Birliği Başkanlığı bünyesine alınacak.

İŞKUR üzerinden paylaşılan ilanda alınacak 2 personel unvan olarak büro işçisi alınacağı belirtiliyor.

Başvuru Şekli ve Yeri

Büro İşçisi olarak hizmet etmek isteyenler için başvurular yalnızca İŞKUR üzerinden yapıla bilecek olup başvurular İŞKUR’un internet sitesi üzerinden yalnızca yapılabilecek olup yahut başvurular şube müdürlüklerine yapıla bilecektir.

Başvuru yapacak adaylar için başvurular alo 170 hattı üzerinden de yapılabilir. Başvurular gösterilen şekiller dışında yapılmayacaktır.

Başvurular T.C kimlik numarası ve şifre ile giriş yaptıktan sonra İŞKUR resmi sitesi üzerinden bana uygun iş ilanları sayfasına girerek 00006224018 ve 00006224100 ilan numarası ile başvurular yapılacaktır.

Başvurular bu günden bu yana alınmaya başlamış olup en geç müracaatların 4 gün içinde yani 24 Ağustos 2021 tarihinde sona erecektir.

Başvuru Şartları

Büro işçisi niteliğinde çalışacak bireylerin 18 yaşını tamamlamış olması, 35 yaşından gün almamış olma şartları aranıyor. Engelli personel alınacağı üzere minimum yüzde 40 oranında rapor istenmektedir.

Öğrenim Şartları

Başvuruda kurum aracılığıyla yapılan bilgilendirmede öğrenim şartı olarak iktisat ve muhasebe bölümlerinden herhangi birinden 4 yıllık mezun olma şartı aranıyor.

Bu ilanda ikamet şartı aranıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu