Başvurular

DSİ En Az İlkokul 25 Kamu Personeli Alımı Başvurusu 2022

DSİ En Az İlkokul 25 Kamu Personeli Alımı Başvurusu 2022, iş başvuruları bölümünde DSİ En Az İlkokul 25 Kamu Personeli Alımı Başvurusu ile ilgili bilgi aktaracağız. DSİ En Az İlkokul 25 Kamu Personeli Alımı Başvurusu ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

DSİ En Az İlkokul 25 Kamu Personeli Alımı Başvurusu

Kamu kuruluşlarında hizmet edecekler için iş fırsatı hız kesmeden paylaşılmaya sürdürmekte. İŞKUR kamu personeli alımı ilanına göre Malatya Su ve Kanalizasyon İdaresi kamu personeli alımı yapacak.

25 kişilik boş kontenjana sahip olan ilanda İŞKUR üzerinden Malatya Su ve Kanalizasyon İdaresi kamu personeli alımı yapacağını dile getirdi. Bu ilana başvuru yapacaklar için alımı yapılacak unvan daimi nitelikte 25 adet kanalizasyon işçisi alımı yapılacaktır.

Kamu İşçi Alım Şartları

T.C vatandaşı olma, 18 Yaşını tamamlamış olma, askerlik ile ilişiği bulunmama şartı aranıyor.

Kamusal haklarından mahrum olmayan, medeni haklarını kullanabilen ve Türk ceza yasasına uygun olmak şartı aranıyor.

Görevini yapmasına engel fiziksel yahut zihinsel engeli bulunmama ve herhangi bir Sosyal güvenlik kurumundan emeklilik yahut yaşlılık aylığı almıyor olma şartları ile alım yapılacaktır.

Bay eleman olma şartı aranıyor.

Altyapı hususunda işinde uzman olmak gerekiyor.

Başvurular Nasıl Yapılacak

Başvuru yapmak isteyenler için başvurular dün itibari ile alımı yapılmaya başlanmıştır. En geç müracaatlar ise 2 gün içinde 1 Kasım 2021 tarihine kadar yapıla bilecektir.

başvurular aşağıda bulunan başvuruda gerekli belgelerin iletilmesi yolu ile şahsen yahut posta yolu ile yapılacaktır.

Başvuruda Gerekli Belgeler

2 adet nüfus cüzdanı fotokopisi, 2 adet vesikalık resim, kan grubu kartı, askerlik durum belgesi, vukuatlı kayıt örneği, sürücü belgesi, özürlü personeller için İŞKUR kayıt belgesi, mezuniyet belgesi, aile durum bildirimi, imza beyannamesi, personel bilgi formu belgeleri gerekmektedir.

maski-personel-alimi.jpg

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu