Başvurular

DSİ Devlet Personeli Alımı Başvurusu 4 Haziran’a Kadar 2022

DSİ Devlet Personeli Alımı Başvurusu 4 Haziran’a Kadar 2022, iş başvuruları bölümünde DSİ Devlet Personeli Alımı Başvurusu 4 Haziran’a Kadar ile ilgili bilgi aktaracağız. DSİ Devlet Personeli Alımı Başvurusu 4 Haziran’a Kadar ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

DSİ Devlet Personeli Alımı Başvurusu 4 Haziran’a Kadar

DSİ devlet personeli alımı ilanı yayınlandı. Başvurusu 7 şehir üst yaş olarak 40 ile alım yapacaktır. Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü İŞKUR ilanı ile personel alım yapıyor. Başvurusu 31 Mayıs 2021 ile 4 Haziran 2021 tarihleri içinde yapılacak.

Bitlis, Hakkari, Muş, Van, Afyonkarahisar, Burdur ve Isparta başvuru yapabilecek şehirlerdir.

Başvurusu Türkiye İş Kurumu ilan içinde verilen numaraları ile elektronik olarak 4 Haziran 2021 tarihi bitimine kadar yapılacak.

Kamu işçi alımı 1 kişi için başvuru şartları: minimum ilköğretim mezunu olması gerekiyor. 18 yaşını doldurmuş ve 40 yaşını bitirmemiş olması gerekiyor. MEB’e bağlı mesleki eğitim merkezlerinden alınan “iş makinaları dalı ustalık belgesine” sahip olmak. Mesleki ve teknik eğitim liselerin “motorlu araçlar teknolojisi alanı, iş makinaları dalı” mezunu olmak. Mesleki yeterlilik kurumundan alınan ” iş makinaları bakım onarımcısı(düzey4)-(referans kodu(20uy0408-4))” belgesine sahip olmak. Başvurusu 00006051226 iş ilan numarası ile yapılacak. Afyonkarahisar, Burdur ve Isparta şehirlerinden başvurular alınacak.

Ustabaşı/postabaşı/formen/atölye sorumlusu alımı 1 kişi için başvuru şartları: Otomotiv elektromekanik, otomotiv mekanikerliği, otomotiv motor yenileştirmeciliği dalları ustalık belgelerinden birine sahip olmak. Ağır ve tehlikeli işlerde çalışmasına engel olacak bir hastalığının bulunmadığı, seyahat engeli olmaksızın arazi şartlarında çalışabilir olduğuna ilişkin tam teşekküllü resmi sağlık kurumlarından sağlık raporu alabilecek durumda olmak.

Sağlık Bakanlığından onay almış, Psikoteknik merkezlerince düzenlenmiş Psikoteknik raporu alabilecek durumda olmak. Askerlik ile ilişiği bulunmamak. İlan tarihi itibariyle 40 yaşından gün almamış olmak. İş yeri alakalı Bölge Müdürlüğü Merkezi olacaktır. Başvuru 00006051251 iş ilan numarası ile yapılacak. başvurular Bitlis, Hakkari, Muş ve Van şehirlerinden kabul edilecek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu