Başvurular

DSİ 4.Bölge Müdürlüğü Kamu İşçi Alımı İŞKUR İlanı 2022

DSİ 4.Bölge Müdürlüğü Kamu İşçi Alımı İŞKUR İlanı 2022, iş başvuruları bölümünde DSİ 4.Bölge Müdürlüğü Kamu İşçi Alımı İŞKUR İlanı ile ilgili bilgi aktaracağız. DSİ 4.Bölge Müdürlüğü Kamu İşçi Alımı İŞKUR İlanı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

DSİ 4.Bölge Müdürlüğü Kamu İşçi Alımı İŞKUR İlanı

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü 4.Bölge Müdürlüğü kamu işçi alımı ilanı İŞKUR aracılığıyla yapıldı. Yapılan ilana göre DSİ işçi alımı ilanına kimler hangi şartlarda ve nasıl başvuru yapabileceği bilgisi verildi.

Adaylar başvurularını 00006077574 İş Kurumu numarası ile elektronik ortamda başvuru kabul edilecek. En az lise mezunu olan adaylar başvuru yapabilecek. Son başvuru tarihi 18 Haziran 2021 olarak ilan edilmiştir.

Adaylarda Aranan Genel Nitelikler

Askerliğini tamamlamış, muaf yahut tecilli olmak (Erkek adaylar için).

Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık yahut malullük aylığı almamak.

Konya, Karaman, Aksaray ile Niğde il ve ilçelerinde ikamet ediyor olmak.

Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, cinsel saldırı yahut çocuğun cinsel istismarı suçlarından mahkum olmamak şartıyla; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl yahut daha fazla süreyle hapis cezası alan veya ceza süresine bakılmaksızın zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama yahut kaçakçılık suçlarından hüküm giyenlerden cezasını tamamlayanlar, cezası ertelenenler, koşullu salıverilenler, denetimli serbestlikten yararlananlardan eski hükümlü belgesi ile durumlarını belgelendirenler yahut Terörle karşılaşmada malul sayılmayacak biçimde yaralanan: 21/6/1927 tarihli ve 1111 sayılı Askerlik Kanunu yahut 16/6/1927 tarihli ve 1076 sayılı Yedek Subaylar ve Yedek Askeri Memurlar Kanunu kapsamına giren ve askerlik hizmetini yaparken 12/4/1991 tarihli ve 3713 sayılı Terörle Mücadele Kanununun 21 inci maddesinde sayılan terör hadiselerinın neden ve tesiri sonucu malul sayılmayacak biçimde yaralananlardan (Değişik ibare:RG-6/8/2014-29080) sağlık raporu ve terörle karşılaşmada yaralı olarak kurtulduğını gösteren komutanlık yazısı ile durumlarını (Değişik ibare:RG-6/8/2014-29080) belgelendirmek.

3308 sayılı çıraklık ve meslek eğitimi kanunu hükümlerine uygun kaynakçılık ustalık belgesine sahip olmak yahut endüstri meslek liselerinin metal teknolojisi bölümünden mezun olmak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu