Başvurular

DSİ 2.Bölge Müdürlüğü İzmir Kamu Personeli Alımı 2022

DSİ 2.Bölge Müdürlüğü İzmir Kamu Personeli Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde DSİ 2.Bölge Müdürlüğü İzmir Kamu Personeli Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. DSİ 2.Bölge Müdürlüğü İzmir Kamu Personeli Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

DSİ 2.Bölge Müdürlüğü İzmir Kamu Personeli Alımı

Devlet Su İşleri kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. DSİ 2.Bölge Müdürlüğü İzmir alımı için başvurular alınmaya başlandı. DSİ kamu personel alım başvuruları Türkiye genelinden yapılabilir. Adaylar aşağıda verilen ilan numarası ile işlem yapabilir.

İŞKUR Başvurusu Nasıl Yapılacak

Adaylar 00005999087 iş ilan numarasını kullanacaktır. Şartları tutan adaylar elektronik ortamda verilen ilan numarası ile 26 Nisan 2021 tarihi bitimine kadar işlem yapabilecek. Başka yöntemle başvuru kabul edilmeyecek.

devlet-su-isleri-mudurlukleri.jpg

Başvuru genel şartları

Adayların 18 yaşını doldurmuş olması, askerlikle ilişiği olmayan, görevini yapmasına engel sağlık problemi bulunmayan olması gerekmektedir. Ön lisans mezunu (yapı tesisat teknikerliği, yapı tesisat teknolojisi, doğalgaz ısıtma ve sıhhi tesisat teknolojisi, tesisat teknolojisi ve sıhhi tesisat bölüm) olması gerekmektedir.

Noter kurası 30 Nisan 2021 tarihi 11:00 ile 12:00 saatleri içinde Devlet Su İşleri İzmir 2.Bölge Müdürlüğünde yapılacak. Sıhhi tesisatçı alımı olarak gerçekleştiriliyor.

NOT: bu alıma eski hükümlü yahut terörle karşılaşmada yaralanan statüsünde olanlar başvuru yapabilecek. Bu bireylerden de belge istenecektir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu