Başvurular

DSİ 13.Bölge kamu personeli alımı İŞKUR Başvurusu (düz işçi) 2022

DSİ 13.Bölge kamu personeli alımı İŞKUR Başvurusu (düz işçi) 2022, iş başvuruları bölümünde DSİ 13.Bölge kamu personeli alımı İŞKUR Başvurusu (düz işçi) ile ilgili bilgi aktaracağız. DSİ 13.Bölge kamu personeli alımı İŞKUR Başvurusu (düz işçi) ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

DSİ 13.Bölge kamu personeli alımı İŞKUR Başvurusu (düz işçi)

DSİ 13.BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ KAMU PERSONELİ ALIMI İLANI:

Devlet Su İşleri 13.Bölge Saymanlık Müdürlüğü Antalya için İŞKUR üzerinden paylaşımı yaptığı ilan ile personel temini yapacak. Başvuru yapacaklar için tarih ve şekli detaylarını sunduk.

Antalya beden işçi alımı başvuruları Türkiye İş Kurumu 00005951580 iş ilan numarası ile internet ortamında yapılacak. Adaylar başvuru yaparken aşağıda bulunan şartları taşıması gerekmektedir. 29 Mart 2021 tarihinde başvurular sona erecek.

dsi-logo-grafik.jpg

DSİ MÜRACAAT KOŞULLARI

Düz işçi alımı için adayların 18 yaşını tamamlamış olması istenmekle birlikte üst yaş sınırı verilmediği üzere emekli olmayanlar başvuru yapabilecek. Önlisans mezunu adaylar içinden alım yaşanacaktir.

Bu alımda ikamet şartı olduğundan Antalya şehrinde ikameti bulunanların başvurusu kabul edilecek. Ayrıca başvuracakların iş arama statüsü eski hükümlü yahut TMY (terörle karşılaşmada yaralanan) olması istenmektedir.

Sözlü sınava katılmaya hak kazanmak için 5 Nisan 2021 tarihi bitimine kadar evrak teslimi isteniyor. Adaylardan istenecek belgeler Antalya 13.Bölge Müdürlüğü resmi internet sayfası üzerinden bunun bunun yanında ilan edilecek. Kamu personeli seçme sınavı KPSSp93 sınavına girmiş olmak gerekmektedir. Puan şartı aranmıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu