Müşteri Hizmetleri

Dr. Oetker Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Dr. Oetker Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Dr. Oetker Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Dr. Oetker Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Dr. Oetker Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Dr. Oetker, 1864 senesinde Almanya’da kurulmuş olan bir gıda markasıdır. Dr. August Oetker’in eczanesinde kabartma tozunu icat etmesiyle bir devir başlamış oldu. Dünyaca tanınan bir marka olan Dr. Oetker, gün geçtikçe daha da büyümektedir. Dr. Oetker’in 150’yi aşkın ürün grubu ile gözde bir şirket haline gelmiştir. Gıda alanında bir çok ilki Dr. Oetker halka sunmuştur.

Dünyada yalnızca gıda alanında değil, bir çok alanda faaliyet gösteren Dr. Oetker, yurdumuzda yalnızca gıda alanında hizmet vermektedir. Yurdumuzda sektörünün birincisi durumundadır. İzmir ilimizin Torbalı beldesinde bulunan fabrikasında üretim gerçekleştirmektedir.

Dr. Oetker’in 0800’lü ve 0532’li iki ayrı çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu numaralar aracılığıyla Dr. Oetker’e ulaşabilir, ürünler ile ilgili detaylı bilgi alabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Dr. Oetker Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0800 415 98 04
0532 111 98 04

Arama Kelimeleri: dr oetker iletişim bilgileri, dr oetker telefon no, dr oetker irtibat tel, dr oetker canlı destek, dr oetker müşteri temsilcisi, dr oetker şikayet hattı

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu