Bilgi Arşivi

D&R İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

D&R İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde D&R İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. D&R İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

D&R İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

D&R’da çalışmak isteyen adaylara müjde. D&R bünyesine dahil olup D&R iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. D&R işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda D&R açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

İlk mağazasını 1997 senesinde Erenköy’de açan D&R,  Kitap, müzik, film, elektronik ürünler ve armağanlik eşyalar gibi geniş bir yelpazede ürünler sunan D&R, okuyan, dinleyen ve hobi sahibi bir Türk toplumunun oluşumuna katkıda bulunmuştur.

Ocak 2021 yılı itibari ile Türkiye genelinde 48 ilde toplam 205 mağazası ile herkes için bir keşif dünyası sunuyor. Mağaza ve e-ticaret sitesi üzerinden her geçen gün daha çok insana ulaşan D&R, üyelerine rahat ve keyifli bir alışveriş deneyimi sunuyor.

D&R İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuD&R İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

D&R İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ülkemizin en büyük kariyer portalları üzerinden işçi alımı gerçekleştiren D&R, bu bağlamda kariyer.net, secretcv.com ve tr.indeed.com adresleri üzerinden iş ilanları yayımlamaktadır.

Ülkemizin en bilinen kariyer portallarından birisi olan kariyer.net adresinde her gün binlerce insan iş sahibi olmaktadır. D&R’da daha çok personel adayına ulaşma amacı ile iş ilanlarını bu adreste yayımlamaktadır.

Kariyer.net adresinde yayımlanan onlarca ilana başvuruda bulunmak için ilk kez platforma giriş yapmalı ve eğer öncedenden yoksa bir üyelik oluşturmalısınız. Sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye ol yazısına tıklayarak açılan pencereden basit bir şekilde üyelik işlemleriniz tamamlayabilirsiniz.

Üyelik işlemleriniz dakikalar içinde bitirdiktan sonra güncel bir özgeçmiş tercih ederek D&R’da basit bir şekilde kariyer fırsatı yakalayabilirsiniz.

Kariyer.net adresinde size uygun bir iş ilanı bulamazsanız da D&R adı altında çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Bir diğer kariyer platformu olan tr.indeed.com adresi üzerinde iş başvurusu yapmak da kariyer.net adresi gibi bi hayli kolay. tr.indeed.com adresinde sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye Girişi butonuna tıklayarak açılan pencereden basit bir şekilde üyelik oluşturabilirsiniz.

Üyelik işlemleri tamamlandıktan sonra yine bir özgeçmiş tercih ederek yayımlanan ilanlara başvuruda bulunabilirsiniz.

En son secretcv.com adresi üzerinden de D&R adı altında kariyer fırsatı yakalamak için diğer kariyer portalları gibi ilk kez bir üyelik oluşturmalısınız. Üyelik ve özgeçmiş işlemlerinizi bitirdiktan sonra arama kutusuna D&R yazarak güncel tüm iş ilanlarına basit bir şekilde varabilirsiniz.

Tüm kariyer portallarını sıra sıra gezmek istemezseniz aşağıda siz değerli okurlarımız için hazırladığımız tablo ve linkleri kullanabilirsiniz.

D&R İş İlanları

Sürekli olarak arttırdığı mağaza sayısı ile sürekli olarak olarak iş gücüne gereksinimi olan D&R bu bağlamda sürekli olarak olarak çeşitli platformlardan iş ilanı yayımlamaktadır. Tüm kariyer platformlarını sıra sıra takip etmek yerine sitemiz üzerinden tek bir tablo ile yayımda olan tüm iş ilanlarını tek sayfada gözlemleyebilirsiniz.

Pozisyon Lokasyon Başvuru Linki
İstinye Park Avm Full Time Satış Temsilcisi İstanbul Başvur
Tekirdağ Tekira Avm Mağaza Müdürü Tekirdağ Başvur
Kütahya Sera Full Time Satış Temsilcisi Kütahya Başvur
Trabzon Meydan Mağaza Müdürü Trabzon Başvur
Mall Of İstanbul Avm Satış Temsilcisi İstanbul Başvur
İstanbul Yeni Havalimanı İç Hatlar Satış Tems… İstanbul Başvur
Bursa İnegöl Avm Fulltime Satış Temsilcisi Bursa Başvur
İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Engelli Satış T… İstanbul Başvur
Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Satış Temsi… İstanbul Başvur
Ankara Cepa Avm Satış Temsilcisi Ankara Başvur
Ankara Cepa Avm Part Time Satış Temsilcisi Ankara Başvur
Maltepe Piazza Avm Part Time Satış Temsilcisi İstanbul Başvur
Ankara Taurus Avm Part Time Satış Temsilcisi Ankara Başvur
Maltepe Piazza Avm Satış Temsilcisi İstanbul Başvur
Ankara Beysupark Avm Satış Temsilcisi Ankara Başvur
Trabzon Forum Mağaza Müdürü Trabzon Başvur
Nevşehir Nissara Dönemsel Satış Temsilcisi Nevşehir Başvur
Ankara Bilkent Center Avm Part Time Satış Temsi… Ankara Başvur
Ankara Armada Avm Satış Temsilcisi Ankara Başvur
Kocaeli Symbol Part Time Satış Temsilcisi Kocaeli Başvur

Daha fazla D&R iş ilanı için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu