Müşteri Hizmetleri

Dr. Feridun Kunak Show Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

Dr. Feridun Kunak Show Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Dr. Feridun Kunak Show Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Dr. Feridun Kunak Show Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası yazımızın detayları..

Dr. Feridun Kunak Show Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

Sabah kuşağının  en fazla izlenen programları hiç kuşkusuz sağlık programlarıdır. 2011 senesinden bu yana Kanal 7 ekranlarında ulan uzman doktor Feridun Kunak, verdiği kendine özgü alternatif tedavi metotları ile bi hayli tanınmıştır. Televizyon severlerin her sabah kaçırmadığı program Dr. Feridun Kunak Show’dur.

Dr. Feridun Kunak Show, Kanal 7 ekranlarında hafta içi pazartesi gününden perşembe gününe kadar her gün saat 09.45’te seyredenleriyle buluşmaktadır. Programda Feridun Kunak bir çok alternatif tedavi yöntemi sunmakta, problemi olan konuklara ve telefonla bağlanan bireylere yardımcı olmaktadır.

Dr. Feridun Kunak Show programına sorularınızı sormak yahut görüşlerinizi bildirebilmeniz için iki farklı 0312’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla herhangi bir sağlık sorununiz var ise bunun çözümünü Feridun Kunak’a sorabilir, program ile ilgili görüşlerinizi bildirebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz. Ayrıca aşağıda bulunan bağlantı aracılığıyla da Feridun Kunak’a sorularınızı sorabilirsiniz.

Feridun Kunak Show Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0312 285 85 30
0312 284 07 07

Feridun Kunak Show Soru Sor
Arama Kelimeleri: feridun kunak show iletişim bilgileri, feridun kunak show telefon no, feridun kunak show irtibat tel, feridun kunak show canlı destek, feridun kunak show müşteri temsilcisi, feridun kunak show şikayet hattı, feridun kunak whatsapp hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu