Bilgi Arşivi

Dp World İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Dp World İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Dp World İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Dp World İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Dp World İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Dp World’de çalışmak isteyenlere müjde! Dp World iş ilanları, iş başvurusu, Dp World işçi alımı haberleri makalemizde.

Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri merkezli çok uluslu bir lojistik şirketi olan Dp World 2005 senesinde kuruldu. Kargo lojistiği, liman terminal operasyonları ve denizcilik hizmetleri gibi alanlarda faaliyet gösteren Dp World, Dünya’daki konteyner trafiğinin hemen hemen %10’nunu yönetmektedir.

Dünya genelinde 70 Milyondan fazla konteyner ve hemen hemen 70.000 gemiyi limanları aracılığı ile kontrol eden Dp World hemen hemen 50.000 çalışanı ile üyelerine hizmet vermektedir.

Tamamı Dp World’ün öz yatırımı ile 2012 senesinde Ülkemize giriş yapan firma güncel olarak Türkiye’deki en büyük konteyner terminallerinden birisi konumundadır.

DP World Yarımca Konteyner Terminali, hizmet değerini ve rekabet gücünü, adı altındaki farklı kültürlerin yarattığı zenginlikten alan, alanında uzman, dinamik ve yenilikçi ekibiyle dünya standartlarında bir organizasyona sahiptir.

Dp World İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuDp World İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Dp World İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Dp World, ülkemizde iki farklı platform aracılığı ile işçi alımı gerçekleştirmektedir. Bu platformlardan ilki Türkiye’nin en büyük kariyer sitelerinden birisi olan kariyer.net, ikincisi ile ülkemizde yeni yeni popülerlik kazanan LinkedLn platformu.

Bu bağlamda kariyer.net adresi üzerinden iş başvurusunda bulunmak için yapılması gereken iki basit adım bulunmakta.Kariyer.net adresinde yayımlanan tüm iş ilanlarına başvuruda bulunmak için ilk kez platforma giriş yapmalı ve eğer öncedenden yoksa bir üyelik oluşturmalısınız.

Sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye Ol yazısına tıklayarak açılan pencereden isim, soy isim ve e-mail adresi gibi bilgileri girerek basit bir şekilde üyelik işlemleriniz tamamlayabilirsiniz.

Üyelik işlemleriniz dakikalar içinde bitirdiktan sonra güncel bilgi ve en son iş tecrübelerinizi içeren bir özgeçmiş tercih ederek Dp World’de çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Dp World bunun yanı sıra ülkemizde son haftalarda bi hayli popüler olan LinkedLn platformu üzerinden de iş ilanlarını yayımlamakta. Bu adres üzerinde 100’e yakın güncel iş ilanı bulunan Dp World bunun yanı sıra yurt dışı kariyer olanaklarını da bu adres üzerinden sağlamakta.

Dp World’ün paylaşımı yaptığı iş ilanlarını kariyer.net adresine gitmenize gerek kalmadan aşağıda bulunan tablo aracılığı ile basit bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Dp World İş İlanları

Dp World’ün resmi internet sitesi aracılığı ile şirketin çalışanlarına sağladığı olanakları, çalışma koşulları ve staj olanakları gibi tüm bilgileri basit bir şekilde bulacaksınız. Firmanın İnsan Kaynakları sayfası aracılığı ile ulaşabileceğiniz bu bilgiler size tüm konularda detaylı bilgi vermektedir.

Firmanın ülkemizde paylaşımı yaptığı tüm iş ilanlarını basit bir şekilde takip etmek için sitemizi aralıklı olarak ziyaret etmeyi unutmayın.

NoPozisyonlarLokasyon
1Liman Vinci & Rtg Vinci Bakım Teknisyeni(Mekanik)Kocaeli
2Müşteri İlişkileri TemsilcisiKocaeli
3İş Makinası Bakım Teknisyeni(Mekanik)Kocaeli
4PlanlamacıKocaeli

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu