Müşteri Hizmetleri

D&P Parfümüm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

D&P Parfümüm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde D&P Parfümüm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. D&P Parfümüm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

D&P Parfümüm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

D&P Parfümüm çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde D&P Parfümüm müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

D&P Parfümüm İth. İhr. San ve Tic. Limited şirketi olarak 1999 senesinde kurulmuştur. Firma 2013 yılı itibariyle Anonim şirketi unvanını almıştır. Prensip olarak uygun fiyata yüksek kaliteli ürün üretimini hedef edinmiştir. Asya, Avrupa ve Afrika kıtalarında 40’tan fazla ülkede hem ülkemizin 5324 sayılı Kozmetik Kanunu’na hem de Avrupa Birliği’nin “EU Regulation No 1223/2009” direktiflerine uygun olarak üretim yapmakta ve bunu en iyi biçimde sağlamaktadır. D&P Perfumum, Same, Black Point ve Dark Point markalarıyla parfüm, deodorant, araç ve ortam kokulandırma gibi ürünlerin üretimini yapmakta ve bunu en iyi biçimde üyelerine ulaştırmaktadır. Firma yüzde yüz Türk sermayeli şirket olarak karşımıza çıkmaktadır.

Firma yurt içi yatırımları yanında ihracatı da önemsiyor. Kişisel bakım ürünleri ihracatçıları sıralamalarında en yüksek parfüm ihracatçısı konumunu sürdürmekte ve bu alanda bi hayli başarılı olmaktadır. Marka olarak net döviz kazandırıcı faaliyetiyle, ülke ekonomisine de kendi ölçeği ile katkı sağlarken bu alanda başarılarına devam etmektedir.

D&P Parfümüm Müşteri Hizmetleri Numarası

Kozmetik üretimi, Ankara’da ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemleri ışığında hizmet sağlamaktadır. Hijyen koşulları altında T.C Sağlık Bakanlığından onaylı GMP (Good Manufacturing Practices – İyi Üretim Uygulamaları) koşulları altında üretim yapmaktadır. Üretim teknolojisindeki çağdaş yaklaşımlarla, ileri teknoloji kullanılarak bu alanda kendinden söz ettirmektedir.

Ürünlerine ait hammaddeler, insan sağlığı ile alakalı denetimlerin en üst düzeyde olduğu Avrupa Birliği’ne üye ülkelerinden tedarik edilerek getirilmekte ve en iyi biçimde sunuma hazırlanmaktadır. Tüm hammaddeleri IFRA’ya (International Fragrance Association) uyumlu olarak göze çarpmaktadır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için D&P Parfümüm müşteri hizmetleri numarası en kısa bir sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa bir sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan D&P Parfümüm ile alakalı poblemlerinız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi D&P Parfümüm çağrı merkezine rahatlıkla iletebilirsiniz.

D&P Parfümüm Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0312 387 53 53

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. D&P Parfümüm çağrı merkezi numarasına 0312 387 53 53 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Taleplerinize ve poblemlerinıza en kısa bir sürede dönüş yapılarak sizlere her hususta destek veren D&P Parfümüm sizlerin tatminiyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi D&P Parfümüm iletişim numarası üzerinden de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Arama Kelimeleri: D&P Parfümüm iletişim bilgileri, D&P Parfümüm telefon no, D&P Parfümüm irtibat tel, D&P Parfümüm canlı destek, D&P Parfümüm müşteri temsilcisi, D&P Parfümüm şikayet hattı, D&P Parfümüm müşteri hizmetleri numarası, D&P Parfümüm çağrı merkezi numarası, D&P Parfümüm iletişim numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu