Müşteri Hizmetleri

Dove Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Dove Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Dove Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Dove Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Dove Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Dove çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Dove müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Dove şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Dove müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Dove, 1955 senesinde Unilever bünyesinde kurulmuş kişisel bakım ürünleri markasıdır. Üretim tesisleri Arjantin, Avustralya, Brezilya, Kanada, Almanya,Endonezya, İsrail, İrlanda, Meksika, Hollanda, Pakistan, Güney Afrika, Tayland, Türkiye ve Amerika Birleşik Devletleri ülkelerinde bulunmaktadır. Dünya genelinde 80’den fazla ülkede Dove ürünleri kullanılmaktadır.

Dove; cilt bakım ürünleri, cilt temizlik ürünleri, deodorantlar ve saç bakım ürünleri olmak üzere 4 ana bölümde bulunan onlarca çeşit ürünüyle üyelerine hizmet vermektedir. Dove’un üretip piyasaya sürdüğu ürünleri sıralayacak olarak şöyledir; erkek ve kadınlar için sabun, sıvı sabun, duş jeli, krem bar, şampuan ve saç kremleri, roll-on, deodorant, sprey, losyonlar, vücut ve el bakımları. Ayrıca erkekler için Dove Men + Care alt markasını oluşturmuştur.

Dove Çağrı Merkezi Numarası

Dove, Unilever adlı şirketin kişisel bakım markasıdır. İlk olarak 1955 senesinde Amerika Birleşik Devletleri’nde satışına başlanmıştır. Bunun dışında markanın ürünleri Avustralya, Kanada, Endonezya, Arjantin, Brezilya, Almanya, Meksika, Pakistan, İsrail, Güney Afrika, İrlanda, Türkiye ve Tayland’da üretimi yapılmaktadır. Dove ürünleri, 80’in üzerinde ülkede üretilmekte ve satılmaktadır. Marka, cilt bakım ürünleri, cilt temizlik ürünleri, saç bakım ürünleri ve deodorantlar olmak üzere 4 alanda hizmet vermektedir. Alt ürünler olarak ter önleyici deodorant, saç bakım ürünleri, yüz bakım ürünleri, vücut yıkama ürünleri, losyon, nemlendirici ürünler üreten firma, sektörde hatırı sayılır bir paya sahiptir. Dove ürünlerini, hemen hemen her kozmetik mağazasında bulabileceğiniz gibi, internet üzerinden de alışveriş yapmanız olabilecek. Marka farklı zamanlarda mağazalarda veya internet üzerinden yapılan satışlarda indirimler uyguluyor. Bu zamanları takip ederek markanın ürünlerini çok cüzi fiyatlarda satın alabilirsiniz. Dove gerek mağazalardan gerek internet sitesi üzerinden alışveriş yapan üyelerine çağrı merkezi numarası aracılığı ile değişim, iade hakkında bilgi arayan kolaylık sağlıyor.

Dove çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Dove Müşteri Hizmetleri Numarası

Üretim ve satış konularında uzman çalışan kadrosu, üyelerine sunmuş olduğu kaliteli ürünleri ve geniş ürün yelpazesi ile hizmet veren Dove, müşterilerinden gelecek olan değişim, iade isteklerine ve soru, görüş ve önerilere önem vermektedirler. Müşterilerinin bu isteklerine yanıt verebilmek maksadıyla kullanılmakta olan 444 25 19 numaralı müşteri hizmetleri numarasını arayarak soru, görüş ve önerilerinizi sunabilir, değişim ve iade isteklerinizi iletebilirsiniz. Belirtmiş olduğumuz hat üzerinden müşteri temsilcisiyle yapacağınız görüşmeler, hizmet değerini iyileştirmek maksadıyla kayıt altına alınacak olup, kişisel verileriniz kişisel verilerin muhafaza edilmesi kanunu kapsamı içinde koruma altına alınacaktır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Dovemüşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Dove Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Dove, üyelerine olabilecek olan en kaliteli hizmeti verebilmek için büyük bir özveri ile çalışıyor. Yukarıda belirtmiş olduğumuz 444 25 19 numaralı çağrı merkezi numarasını aradıktan sonra 3’ü tuşlayarak asgari bekleme süresi sonunda müşteri temsilcisine bağlanabilir, soru, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz. İletmiş olduğunuz konuyla alakalı gerekli değerlendirme yapıldıktan sonra çözüme ulaştırılıp tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Dove müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Dove Şikayet Hattı

Dove markasından almış olduğunuz bir hizmet ile alakalı şikayetiniz olduğu takdirde, yukarıda belirtmiş olduğumuz çağrı merkezi numiçinden ulaşabileceğiniz gibi, internet adresi aracılığıyla da bildirim uygulayabilirsiniz. www.dove.com.tr şikayet hattı üzerinden form doldurarak şirkete bildirimde bulunabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Dove müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Doveşikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Dove’un 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Dove ürünleri ile ilgili detaylı bilgi sahibi olabilir; istek, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Dove Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 25 19

Arama Kelimeleri: dove iletişim bilgileri, dove telefon no, dove irtibat tel, dove canlı destek, dove müşteri temsilcisi, dove şikayet hattı, dove müşteri hizmetleri numarası, dove çağrı merkezi numarası, dove iletişim numarası, dove çağrı merkezi, dove müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu