Başvurular

Dominos Pizza Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Dominos Pizza Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri, kamu ve özel başvuru bölümümüzde Dominos Pizza Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri nasıl yapılır bilgi verelim istedik. Dominos Pizza Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

Dominos Pizza Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Dominos Pizza, merkezi Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunan ülkeler arası bir pizza sevkiyat şirketidir.  1988 senesinde ülkemizde ilk şubesini açan Dominos Pizza, seneler içinde 500 şubeye ulaşmayı başarmıştır. Ülkemizde faaliyet gösteren pizza şirketlerinden en yaygın evlere sevkiyat yapanıdır. Bilhassa 30 dakika içinde teslim edilmeyen pizzalarda anında bedava kampanyası aracılığıyla büyüme sayılarını katlamışlardır. Dominos Pizza ülkemizde 7500’den fazla çalışanı ile hizmet vermektedir. Peki Dominos Pizza şubeleri her sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açık? Dominos Pizza çalışma saatleri, mesai saatleri ve servis saatleri ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler haberimiz devamında bulunmaktadır.

Dominos Pizza Çalışma Saatleri ve Günleri 2021

Dominos Pizza şubelerinin çalışma saatleri bulundukları il ve şubelere göre değişiklik göstermektedir. Lakin genel itibariyle çoğu Dominos şubesi sabah saat 10:00’da açılır ve akşam saat 24:00’de kapanır. Dominos şubeleri Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu da hizmet verirler. Hatta bazı şubeleri 24 saat boyunca açıktır. Peki bu şubelerin tam çalışma saatleri nasıl öğrenilir? Bunun için Dominos aracılığıyla yapılmış olan en yakın şubeler uygulamasına BURADAN giriş yapmamız gerekmektedir. Ardından il ve ilçe seçiminizi yaptıktan sonra hangi şubenin saat kaçta açıldığını, hangi şubenin saat kaçta kapandığını, ilinizde gece açık şubeleri ve 24 saat açık şubeleri gözlemleyebilirsiniz. Aşağıda kurumun çalışma saatleri ile ilgili sık sorulan sorulara yer verdik.

Dominos Saat Kaçta Açılıyor : Dominos şubelerinin açılış saati değişiklik gösterse de genel itibariyle 10:00’da açılmaktadır.

Dominos Saat Kaçta Kapanıyor : Dominos şubeleri genelde gece saat 24:00’de kapanmaktadır. Lakin bazı şubeleri saat 03:00’e kadar açık olabilir. Bu şubeleri yukarıda vermiş olduğumuz bağlantıdan gözlemleyebilirsiniz.

Dominos Servis Saatleri : Dominos Pizza kapanış saatlerine yakın servis almayı bırakmaktadır. Kapanıştan 15 dakika önce kadar son siparişleri alırlar.

Dominos Pizza Hafta Sonu Açık Mı : Dominos Pizza hafta sonu da yani Cumartesi ve Pazar günleri de tıpkı hafta içi olduğu gibi standart mesai saatleri içinde hizmet verir.

Dominos Pizza Bayramda Açık Mı : Dominos Pizza şubeleri Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı gibi dini bayramlar ile 1 Ocak, 30 Ağustos, 15 Temmuz, 1 Mayıs, 23 Nisan, 19 Mayıs, 29 Ekim gibi çeşitli resmi tatil günlerinde de hizmet vermektedir.

Dominos Pizza Çağrı Merkezi Çalışma Saatleri : Dominos Pizza müşteri hizmetleri numarası olan “444 33 22” gece, gündüz 24 saat boyunca hizmet vermektedir. Bu makalemizde Dominos Pizza çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler sunduk.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu