Müşteri Hizmetleri

Domino’s Pizza Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Domino’s Pizza Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Domino’s Pizza Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Domino’s Pizza Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Domino’s Pizza Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Domino’s Pizza çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Domino’s Pizza müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Domino’s Pizza şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Domino’s Pizza müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Domino’s Pizza, 1965 senesinde ABD’de kurulmuş bir pizza markasıdır. 2014 yılı verilerine yola çıkarak dünya çapında toplam 60 ülkede 10.000’i aşkın şubesi bulunmaktadır. Domino’s Pizza dünyanın en büyük evlere sevkiyat yapan pizza markasıdır. Dünya genelinde 150 bini aşkın personeli bulunmaktadır.

Domino’s Pizza, 1996 senesinde Türkiye’de hizmet vermeye başlamıştır. Domino’s Pizza şuanda Türkiye genelinde toplam 67 ilde 488 şubesi ile hizmet vermektedir. Türkiye genelinde toplam 7.500’den fazla çalışan personeli bulunmaktadır. Yaptığı kampanya ve indirimlerle gözde pizza markası olan Domino’s, bir çok birinin tercihi olmaktadır.

Domino’s Pizza Çağrı Merkezi Numarası

Şöyle bol malzemeli bir pizza günün her saatinde bireylerin severek yediği bir yiyecektir. Küçük büyük herkes aracılığıyla tüketilmektedir. Et yemeyen vejetaryenler için üretilen sebzeli çeşitleri de bi hayli ilgi görmektedir. Herkesin severek yediği pizza çeşitleri Domino’s pizzada bulunmaktadır. Firmanın ilk kurulduğu yıl 1960 tarihidir. Amerika’da kurulmuş bir şirkettir. Bugünlerde ulusal bir şube ve satış ağına sahiptir. 60’dan fazla ülkede şubeleri mevcuttur. Domino’s Pizza çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Özellikle fast food tarzı gıdalarda ilk sırayı alan pizzalar bi hayli fazla tercih edilir. Yurdumuzda bir çok yerde ve alışveriş merkezlerinde Domino’s şubelerine rastlamaktayız. Kişilerin istek, dilek ve önerileri için oluşturulmuş olan çağrı merkezleri bireylerin her türlü sorularında ve poblemlerinda yanındadır. Bizleri arayarak karşı karşıya geldiğınız durumlarla alakalı paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Domino’s Pizza Müşteri Hizmetleri Numarası

Pizzalarımızı isteğe göre tespit edilen şubelerden gelip alabilirsiniz. İnternetten sipariş vermek için dominos.com.tr adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Üye olarak gerçekleştireceğiniz girişlerinizde online alışveriş uygulayabilirsiniz. Pizzanız 30 dakika içinde kapınızda olacaktır. Hızlı teslimat ve müşteri tatminiyetini misyon haline getirmiş olan firmamız müşteri hizmetleri ile de sizlere yardımcı olmaktadır. 0 850 755 33 22 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca 444 33 22 numaralı sipariş hattımızdan sipariş de oluşturabilirsiniz. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Domino’s Pizza müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Mail yoluyla iletişim kuracaklar [email protected] adreslerini kullanabilirler. Sıcak pizzalarımız motor kuryelerle istediğimiz adrese iletilmektedir. Olması gereken hijyen kaidelerina uyarak hareket eden Domino’s pizza müşteri tatminiyetine bi hayli fazla önem vermektedir.

Domino’s Pizza Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Domino’s pizza müşteri hizmetleri ile direk bağlantı kurmanız yukarıdaki numara ile gerçekleşmektedir. Dünyanın mühim restoran zincirleri içinde bulunan şirkete ulaşım sağlamak bir çok yol ile olmaktadır. Telefon ile arayabilir, mail gönderebilir veya internet sitemiz ile bizlerle görüşme sağlayabilirsiniz. Ayrıca sosyal platform hesaplarımızdan bizi takip ederek iletişim kurmanız da olabilecekdür.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Domino’s Pizza müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Domino’s Pizza Şikayet Hattı

Ürünlerimiz hijyen şartlarına uygun, farklı lezzetlere sahip olmakta ve her damak tadına hitap etmektedir. Lezzetimizden veya servisimizden sıkıntı duyduğunuz konuları bizimle paylaşabilir, şikayetçi olabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine yapılan şikayet başvurularınız değerlendirilmeye alınacak ve kısa bir sürede giderilmeye çalışılacaktır.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Domino’s Pizza müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Domino’s Pizza şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Domino’s Pizza’nın 444’lü ve 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezlerini arayarak siparişlerinizi basit bir şekilde verebilir, siparişinizin durumu ile ilgili bilgi alabilir, sipariş değişikliği yahut adres değişikliğinde bulunabilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi basit bir şekilde bildirebilirsiniz.

Domino’s Pizza Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 33 22
0850 755 33 22

Arama Kelimeleri: domino’s pizza iletişim bilgileri, domino’s pizza telefon no, domino’s pizza irtibat tel, domino’s pizza canlı destek, domino’s pizza müşteri temsilcisi, domino’s pizza şikayet hattı, domino’s pizza müşteri hizmetleri numarası, domino’s pizza çağrı merkezi numarası, domino’s pizza iletişim numarası, domino’s pizza çağrı merkezi, domino’s pizza müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu