Bilgi Arşivi

Dominos İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Dominos İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Dominos İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Dominos İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Dominos İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Dominos’da çalışmak isteyenlere müjde! Dominos iş başvurusu, iş ilanları ve işçi alımı haberleri makalemizde.

1960 senesinde Amerika Birleşik Devletleri’nin Michigan eyaletinde kurulan Domino’s pizza ülkeler arası sektörde hizmet veren bir pizza sevkiyat şirketidir. Amerika’nın ikinci en büyük pizza zinciri olan Domino’s pizza Dünya genelinde 145.000’den fazla çalışanı ile 60’ı aşkın ülkede 12.000 şubesi ile hizmet vermektedir.

Ülkemizdeki ilk şubesini 1996 senesinde İstanbul, Ulus’ta açan Domino’s pizza, güncel olarak Türkiye’nin büyük illeri başta olmaz üzere 69 ilde 530 şubesi ve 7.500’den fazla çalışanı ile faaliyet göstermektedir.

Dominos İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuDominos İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Dominos İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türkiye’nin en büyük pizza dağıtıcısı Domino’s pizza çeşitli iş alanlarında onlarca farklı işçi alımı yapmaktadır. Firma ve şubelerin ihtiyaçları ışığında iş ilanlarını kariyer portalları üzerinden yayımlamaktadır.

Kariyer.net ve tr.indeed.com gibi kariyer portalları aracılığı ile bu iş ilanlarını görmeniz olabilecek. Kariyer portalları üzerinden iş başvurusunda bulunmak için mutlaka bir kullanıcı hesabıniz ve güncel detaylarınızi içeren özgeçmiş formunuzun bulunması gerekmekte.  Bu özgeçmiş ve kullanıcı hesabıniz ile yukarıdaki portallar üzerinden Domino’s Pizza’ya iş başvurusunda bulunmanız olabilecek.

Ek olarak Domino’s pizza her şubesinde ayrı olarak alım gerçekleştirmektedir. Bilhassa motor kurye alımlarını bu biçimde gerçekleştiren Domino’s Pizza’nın şubeye özel paylaşımı yaptığı iş ilanlarını kaçırmak istemiyorsanız siz de şubelere giderek bilgi alabilirsiniz.

Domino’s Pizza’nın kariyer portalları üzerinden paylaşımı yaptığı iş ilanlarını hemen görmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Dominos İş İlanları

Reklam sektöründen grafik tasarımcısına kadar çeşitli üst düzey meslek gruplarından da işçi alımı gerçekleştiren Domino’s pizza, yaygın kanının aksine yalnızca kurye ve kasa elemanı alımı yapmamaktadır.

Çeşitli meslek gruplarından çok sayıda alternatifin olduğu Domino’s Pizza’nın sürekli olarak güncellenen iş ilanlarını kaçırmamak için siz de düzenli olarak sitemizi yahut kariyer.net, tr.indeed.com gibi portalları takip edebilirsiniz.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 A2 Ehliyetli Sürücüler – Ankara Ankara
2 IT Saha Operasyonları Uzmanı İstanbul(Avr.)
3 Vardiya Müdürü Adayları – Ankara Ankara
4 Dönemsel Muhasebe Asistanı Kocaeli
5 Restoran Müdürü Adayları – İstanbul Anadolu İstanbul(Asya)
6 A2 Ehliyetli Sürücüler-İstanbul Anadolu Yakası İstanbul(Asya)
7 Restoran Yönetici Adayları – Avrupa Yakası İstanbul(Avr.)
8 Human Resources Business Partner İstanbul(Avr.)
9 Vardiya Müdürü Adayları-İstanbul Anadolu Yakası İstanbul(Asya)
10 Mimar Kocaeli
11 Pizza Yapım Elemanı – Anadolu Yakası İstanbul(Asya)
12 A2 Ehliyetli Sürücüler – Bursa Bursa
13 Software QA Specialist İstanbul(Avr.)

Dominos iş başvuru formuna ulaşmak için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu