Müşteri Hizmetleri

Doktor Takvimi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Doktor Takvimi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Doktor Takvimi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Doktor Takvimi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Doktor Takvimi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Doktor Takvimi çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Doktor Takvimi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Doktor Takvimi şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Doktor Takvimi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Doktor Takvimi Çağrı Merkezi Numarası

DocPlanner’ın grubun bir parçası olan Doktor Takvimi, sağlık araştırması yapan hastaların yahut danışanlarının sağlık profesyonelleri ile alakalı araştırma yapmalarına ve soru sormalarına olanak sağlıyor. Ayrıca sağlık kuruluşları için de hasta randevularını düzenleme ve yönetme hizmetleri sağlamaktadır. DocPlanner grubu şu anda 24 ülkede bulunan web siteleri ile ayda 20 milyon hasta ve danışana hizmet vermektedir. Web sitesi hekim ve uzman kişiler için ise online görünürlük ve online randevu yazılımı temel hizmetlerini sağlamaktadır. Hasta yahut danışanların online olarak da uzman hekimlerle görüşmesini sağlayan web sitesi yurdumuzda bi hayli yaygın bir biçimde kullanılmaktadır. Web sitesine ilişkin her hususta soru iletmek yahut bilgi edinmek için web sitesindeki iletişim formunu doldurmalısınız, müşteri temsilcileri sizlere en kısa bir sürede dönüş yapacaktır.

Doktor Takvimi çağrı merkezi numarası [email protected] nolu e posta adresinden varabilirsiniz.

Doktor Takvimi Müşteri Hizmetleri Numarası

Hata yahut danışanlar web sitesinde sunulan arama motoru üzerinden 181.000’den fazla doktor ve uzaman içinden randevu almak istedikleri doktoru ve kendilerine uygun tarih ve saati seçerek randevularını oluşturabilirler. Randevularınızı unutmamanız için randevu saatiniz yaklaşınca otomatik sms ve e-mail ile randevularınız web sitesi aracılığıyla sizlere hatırlatılmaktadır. Ayrıca web sitesi danışanlara, psikolog yahut diyetisyenler ile online görüşme olanağı da sağlamaktadır. Web sitesi üzerinde bulunan iletişim formunu eksiksiz ve doğru detaylarınız ile doldurduğunuz takdirde konu ile alakalı destek sağlamak adına müşteri temsilcileri sizlerle iletişime geçerek müşteri temsilciliği hizmetleri de sağlamaktadırlar.

Doktor Takvimi müşteri hizmetleri numarası il[email protected] nolu e posta adresinden varabilirsiniz.

Doktor Takvimi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Hastaların veya danışanların goğrudan müşteri temsilcilerine bağlanabilecekleri bir çağrı merkezi hattına sahip olmayan web sitesi, yalnızca online olarak yayınlamış oldukları iletişim formu ile hasta ve danışanlara müşteri hizmetleri olanağı sağlamaktadır.

Doktor Takvimi müşteri hizmetlerine direk bağlanma il[email protected] nolu e posta adresinden varabilirsiniz.

Doktor Takvimi Şikayet Hattı

Web sitesi ile alakalı herhangi bir şikayetiniz olması durumunda veya görüş ve önerilerinizi bildirmek istediğiniz durumlarda da yine iletişim formunu doldurmalı detaylarınızi eksiksiz olarak paylaşmalısınız. İletişim formunda dile getirdiğiniz konu ile alakalı müşteri temsilcileri en bi hayli hızlı ve en iyi çözüm önerileri ile kısa bir sürede sizlere dönüş yaparak şikayet hattı desteği de sağlayacaktır.

Doktor Takvimi şikayet hattı il[email protected] nolu e posta adresinden varabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Doktor Takvimi müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Doktor Takvimi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Doktor Takvimi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

[email protected]

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Doktor Takvimi çağrı merkezi numarasına iletisi[email protected] numaralı e posta adresinden ulaşabilirsiniz.

İletişim

Firma Adı : DocPlanner Teknoloji A.Ş.

Adres Bilgisi : E-5 Karayolu, Esentepe Mahallesi, Lapis Han, No:25 D:102-103-120 Kartal İstanbul, Türkiye

E Posta İletişim Mail Adresi : [email protected]

Arama Kelimeleri: Doktor Takvimi iletişim bilgileri, Doktor Takvimi telefon no, Doktor Takvimi irtibat tel, Doktor Takvimi canlı destek, Doktor Takvimi müşteri temsilcisi, Doktor Takvimi şikayet hattı, Doktor Takvimi müşteri hizmetleri numarası, Doktor Takvimi çağrı merkezi numarası, Doktor Takvimi iletişim numarası, Doktor Takvimi çağrı merkezi, Doktor Takvimi müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu