Müşteri Hizmetleri

Doktor Geldi TRT1 İletişim Telefon Numarası Whatsapp

Doktor Geldi TRT1 İletişim Telefon Numarası Whatsapp, müşteri hizmetleri bölümümüzde Doktor Geldi TRT1 İletişim Telefon Numarası Whatsapp ile alakalı bilgiler paylaştık. Doktor Geldi TRT1 İletişim Telefon Numarası Whatsapp yazımızın detayları..

Doktor Geldi TRT1 İletişim Telefon Numarası Whatsapp

TRT1 ekranlarda tanıtımı yapılan Doktor Geldi programı çok yakında zamanda seyircilerle bir araya gelecek. Halit Yerebakan’ın sunuculuğunu yapacağı Doktor Geldi programı şimdiden yapmış olduğu tanıtımla seyircilerin dikkatini üzerine çekti. Renkli kişiliğiyle dikkat çeken Halit Yerebakan seyircilerin sormuş olduğu soruları yanıtlayacak ve sağlık ile alakalı yanlış bilinen konuları sohbet havasında seyircilerle paylaşacak. İyi olan hastanın ayağına doktor geldi sloganıyla yola çıkan Halit Yerebakan TRT1 ekranlarında şimdiden iz bırakacak gibi.  Halit Yerebakan program boyunca sağlık ile alakalı ince tüyolar da vererek “nasıl daha sağlıklı biçimde yaşayabilir?” konusunu sürekli olarak irdeleyecek.

Doç.Dr. Halit Yerebakan Kimdir?

Halit Yerebakan 8 Ağustos 1982’de İstanbulda doğmuştur. Yurdumuzda tanınmış cerrahlardan birisi olan Halit yerebakan şuan 35 yaşında yaşındadır. Erenköy ilkokulunda 3 yıl eğitim aldıktan sonra ilk ve orta eğitimini ABD’de tamamlamıştır. Lise eğitimini de Kasımoğlu kolejinde başarılı bir biçimde tamamlayan Halit Yerebakan İstanbul Bilim Üniversitesi Tıp Fakültesinde eğitimine devam etmiştir. Tıp fakültesini de başarıyla bitirdikten sonra Erzincan’a zorunlu hizmetini yapmak için atanmıştır. Bunun yanı sıra Yeditepe Üniversitesi Kalp ve Damar Cerrahisi anabilim dalında uzmanlığını başarıyla tamamlamıştır. ABD’de eğitimine devam eden Halit Yerebakan bunun yanı sıra Prof. Mehmet Öz’ün asistanlığını da yapmıştır. Halen yurt içi ve yurt dışı birden çok projede bulunan Doç. Dr. Halit Yerebakan yakın bir zamanda TRT1 ekranlarında seyircilerle bir araya gelecek olan Doktor Geldi projesinde sunuculuk yapacaktır.

Yakın zamanda yayına başlayacak Doktor Geldi programının iletişim bilgileri cagrimerkezimiz.com’da sizlerle paylaşılacaktır. Sizler de ekleyeceğimiz iletişim bilgilerinden programa bağlanarak sormak istediğiniz soruları ileterek düşüncenizdeki sorulara yanıt bulacaksınızdır.

Doktor Geldi TRT1 İletişim Telefon Numarası Whatsapp 

Doktor Geldi Sosyal paylaşım sitesi Facebook Adresi

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu