Başvurular

DOKAP Yeni İş İlanı ile Personel Alımı Gerçekleştiriyor 2022

DOKAP Yeni İş İlanı ile Personel Alımı Gerçekleştiriyor 2022, iş başvuruları bölümünde DOKAP Yeni İş İlanı ile Personel Alımı Gerçekleştiriyor ile ilgili bilgi aktaracağız. DOKAP Yeni İş İlanı ile Personel Alımı Gerçekleştiriyor ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

DOKAP Yeni İş İlanı ile Personel Alımı Gerçekleştiriyor

DOKAP olarak da anılan Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı bünyesine işçi alımı yapacağını dile getirdi. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı kurumu olan DOKAP resmi gazete üzerinden yayımlanan İlana göre 2 adet anlaşmali uzman işçi alımı yapacak.

Kimler Başvuru Yapabilir;

Daha önceleri çalıştığı kurum ve kuruluşlardan ahlaki yahut disiplinsizlik nedenleriyle uzaklaştırılmış yahut atılmış kovulmuş görevinden men edilmemiş olmak.

Adayların herhangi bir sosyal güvenlik kurum ve kuruluşlarından emeklilik yaşlılık aylığı almıyor olması gerekmektedir.

Erkek adayların askerlik görevini yapmış olması ilişiği bulunmaması muaf olması yahut askerli çağına gelmemiş olması gerekmektedir.

Affa uğramış olsa bile devlet güvenliğine karşı yüz kızartıcı suçlar işlememiş olup, ağır hapis yatmamış olması, 6 aydan fazla ceza almamış olması gerekmektedir.

Adli sicil kaydı bulunmamak.

Adayların görevini yapmasına bedensel ruhsal herhangi bir engeli bulunmaması gerekmektedir.

Başvurusunı geciktiren adayların başvuruları kabul edilmeyecektir. Bu gösterilen şartları taşıyan adaylar başvurularını rahatlıkla yapabileceklerdir.
Adayların son 6 ay içinde Giresun il sınırları içinde ikamet ediyor olmaları gerekmektedir.

Başvurular Ne Zaman Nasıl Yapılır;

2adet anlaşmali uzman alımı için  Başvurular 17 Kasım 2021 tarihinde başlamış olup 7 Aralık 2021 tarihinde mesai bitimine kadar yapılacaktır.

Başvurular https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr adresi üzerinden elektronik ortamda yapılacaktır. Başvuru tarihi geciktirilmiş vaktinde yapılmamış başvurular kabul edilmeyecektir. Şahsen ve posta yoluyla başvurular olmayacaktır.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu