Müşteri Hizmetleri

Doğuş Otomotiv Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Doğuş Otomotiv Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Doğuş Otomotiv Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Doğuş Otomotiv Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Doğuş Otomotiv Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Doğuş Otomotiv çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Doğuş Otomotiv müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Doğuş Otomotiv şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Doğuş Otomotiv müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Doğuş Otomotiv, Doğuş Holding’in bünyesinde 1994 senesinde kurulmuştur. Otomobil distribütörlüğü yapmaktadır. Doğuş Otomotiv, 12 farklı markanın; binek araç ve hafif ticari araç, ağır vasıta, endüstriyel ve deniz motorları, soğutma sistemleri gibi alanlarda ürettiği ürün ve araçların Türkiye’de ki resmi temsilcisidir.

Doğuş Otomotiv’in distribütörlüğünü yaptığı markalar şöyledir; otomotivde Volkswagen Binek Araç, Audi, SEAT, Škoda, Bentley, Lamborghini, Bugatti, Porsche, Volkswagen Ticari Araç ve Scania, endüstriyel ve deniz motorları pazarında Scania Engines markasının temsilcisidir. Doğuş Otomotiv’in yurdumuzda toplamda 520’yi aşkın yetkili bayii ve yetkili servisi bulunmaktadır.

Doğuş Otomotiv Çağrı Merkezi Numarası

Doğuş Otomotiv Türkiye’nin önder otomotiv ithalatçılarından biridir. Her biri kendi sektörünün ileri gelen markalarından olan 12 ülkeler arası markanın temsilcisi konumundadır. Müşterilerine Seat, Skoda, Bentley; Volkswagen, Audi, Lamborghini, Bugati, Porsche, Scania gibi ülkeler arası alanda markalaşmış araçların ürünlerinin portföyünü sağlamaktadır. Kalitesini vizyonuna, misyonuna borçlu olan müşteri tatminiyetini her şeyin üzerinde tutan önder otomotiv temsilcidir. Müşteri tatminiyetine önem verir ve her türlü sorun, istek, şikayetleri dikkate alır. Doğuş Otomotiv çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Doğuş Otomotiv Müşteri Hizmetleri Numarası

Doğuş Otomotiv, otomotiv sektörünün önder temsilcilerinden biri olmasının en mühim unsuru müşteri tatminiyetinin ön planda olmasından dolayıdır. Türkiye’ de 550’ den fazla müşteri buluşma noktasına sahip olan Doğuş Otomotiv, üyelerine buluşma noktalarından ve kurumsal çağrı merkezi numaralarından hizmet vermektedir. 0 262 676 90 90 santral numiçinden kuruma ulaşabilir her türlü bilgiye varabilirsiniz. Doğuş Otomotiv çağrı merkezi numarası aradığınız takdirde sizinle her markada araç ile ilgili bilgi veren müşteri temsilcisiyle görüşebilirsiniz. Müşteri tatminiyeti hususunda kendilerini geliştiren şirket size en kaliteli hizmeti verebilmek adına bilgi, istek ve görüşlerinizi kayıt altına alır. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Doğuş Otomotiv müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Doğuş Otomotiv Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Doğuş Otomotiv her hususta üyelerinin yanında olan onların isteklerine yardımcı olmak için kurumsal iletişim hattıyla size yardımcı olmaktadır. Doğuş Otomotiv bünyesinde bulunan bilgi almak istediğiniz markalarla alakalı bilgi alabilirsiniz. 0 262 676 90 90 müşteri hattını arayıp marka danışma hatlarına aktarmalarını isteyebilirsiniz. Marka hatlarında direk bağlanmak; Volkswagen için 444 89 24, Audi için 444 28 34, Porsche için 0850 399 1911, Seat için 444 73 28, Skoda için 444 77 80, Scania için 444 72 44, Thermo King için 0212 335 0415, Scania Engines için 0212 335 0480 hatlarını arayabilir bilgi sahibi olabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Doğuş Otomotiv müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Doğuş Otomotiv Şikayet Hattı

Doğuş Otomotiv buluşma noktalarından, müşteri temsilcilerinden kaynaklanan her türlü şikayeti dikkate alır. Önerilerinizi önemser ve daima iletişime geçip şikayet, öneri veya tatminiyetlerinizle değerini daha da yukarılara taşımak ister. Bunun için https://www.dogusotomotiv.com.tr adresine girip şikâyet, öneri ve tatminiyetlerinizi bildirebileceğiniz formu doldurabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Doğuş Otomotiv müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Doğuş Otomotiv ikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Doğuş Otomotiv’in kurumsal olarak 0262’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve temsilciliğini yaptığı markaların ayrı ayrı çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezleri aracılığıyla satın almayı düşündüğünüz araçlar ile ilgili bilgi alabilir, size yakın şube ve teknik servis noktasını öğrenebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

Doğuş Otomotiv Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
(0262) 676 90 90

Doğuş Oto Servis Randevu Alma Çağrı Merkezi İletişim Numarası
444 40 05

Volkswagen Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 335 04 44

Audi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 335 04 24

Porsche Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0 212 335 04 64

SEAT Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 335 04 34

Skoda Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 77 80

SCANIA Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 335 04 40

Thermo King Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 335 04 15

SCANIA ENGINES Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 335 04 80

Arama Kelimeleri: doğuş otomotiv iletişim bilgileri, doğuş otomotiv telefon no, doğuş otomotiv irtibat tel, doğuş otomotiv canlı destek, doğuş otomotiv müşteri temsilcisi, doğuş otomotiv şikayet hattı, doğuş otomotiv müşteri hizmetleri numarası, doğuş otomotiv çağrı merkezi numarası, doğuş otomotiv iletişim numarası, doğuş otomotiv çağrı merkezi, doğuş otomotiv müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu