Müşteri Hizmetleri

Doğuş Çay Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Doğuş Çay Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Doğuş Çay Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Doğuş Çay Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Doğuş Çay Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

1985 senesinde kurulan Doğuş Çay, ülkemizin gözde ve öncü çay markalarından biri olma özelliğini taşır. Doğuş Çay, her geçen gün kendini geliştiren bir marka olup, çağın yeniliklerine göre firma profilini geliştirmektedir. Rize’de büyük iş istihdamına katkı sağlamış bir firmadır.

Doğuş Çay’ın hizmetini verdiği ürünler şöyledir; Siyah Çaylar, Yeşil Çaylar, Bitki Çayları, Meyve Çayları, Fonksiyonel Çay, Mistik Çaylar, Doğuş Soğuk Çay, Patos, Cipso, Chips Master, Çerezos, Küp Şekerler, Toz Şekerler, Domates Salçası.

Doğuş Çay’ın 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Doğuş Çay ürünleri ile ilgili tüm detaylı bilgilere ulaşabilir, size yakın Doğuş Çay satıcısını öğrenebilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi belirtebilirsiniz.

Doğuş Çay Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 97 53

Arama Kelimeleri: doğuş çay iletişim bilgileri, doğuş çay telefon no, doğuş çay irtibat tel, doğuş çay canlı destek, doğuş çay müşteri temsilcisi, doğuş çay şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu