Müşteri Hizmetleri

Doğuş Çay Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Doğuş Çay Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Doğuş Çay Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Doğuş Çay Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Doğuş Çay Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Doğuş Çay

Bir aile şirketi özelliği ile ilk kez piyasaya giren Doğuş Çay, kısa bir sürede büyüyerek adını tüm Türkiye’ ye duyurmayı başarmıştır. Ürün çeşitliliği ile de çay hususunda bi hayli fazla tercih edilen bir marka haline dönüşmüştür.

Çay tüketimi insanlar için bi hayli mühimdir. Tüm dünya çapında mühim bir içecek olan çay, Türkiye için bunun bunun yanında bir öneme sahip içecek haline dönüşmüştür. Bu durum neticesinde da çay artık dünya çapında Türkiye ile özdeşleşmiştir.

Türk kültürü için bi hayli mühim olan çay, birden fazla markanın da piyasaya girmesine olanak sağlar. Lakin bireylerin çay hususunda bi hayli seçici olması karşılığında da tüm markaların kalıcı olmamasını görülmektedirır. Lakin Doğuş çay piyasaya girdiği ilk andan bu güne kadar bireylerin damak tadına bi hayli hitap eder. Sevilen bir marka olarak da kısa bir sürede bir büyüme göstermeyi başarmıştır.

Doğuş Çay Hakkında Bilgi

Doğuş Çay ilk kez 1985 senesinde piyasaya girmiştir. Çay alanı ile başlayan firma gelişimi ardından büyüme göstererek farklı alanlara da yönelmiştir. Günümüzde şeker ve konserve alanında da hizmet veren Doğuş Çay için öncelik her zaman çay olmaktadır.

Doğuş Çay, çay piyasasına yön veren firmalardan biridir. Bu nedenle de firmamın yaptığı bir üretim diğer firmaların da o alana yönelmesine neden olmaktadır. Bu nedenle de Doğuş Çay piyasaya yön veren firmaların en başındadır.

Doğuş Çay Ürünleri

Uzun süredir çay alanında piyasada bulunan Doğuş Çay, bitki çayları hususunda da bi hayli iddialıdır. İnsanların rahatlamasına olanak sağlayan bitki çayları, Doğuş Çay şifrketi altında bi hayli fazla tercih edilir. Her çeşitten bitki çayları bireylerin gereksinimlerini çeker.

Çay üretim dışında konserve ve şeker üretimi de yapan Doğuş Çay, kısa bir süre önce de bi hayli radikal bir karar ile cips üretimi alanına da girmiştir. Yabancı bir ortak ile bu alanda da kendini gösteren Doğuş Çay bireylerin beklentilerini girdiği her alanda bi hayli fazla kazanmayı sağlamıştır. Çay ve bitki çayları hususunda Türkiye2 nin devi olan marka; aynı iddiasına diğer alanlarda da devam eder.

Doğuş Çay’ın müşteri hizmetleri telefon numarası, mail adresi ve adres bilgileri bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden Doğuş Çay’a ulaşarak bilgi almak istediğiniz konular ile ilgili soru sorabilirsiniz. Ayrıca yorum bölümünden yaşamış olduğunuz sıkıntıları ve Doğuş Çay ile ilgiliki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Doğuş Çay Müşteri Hizmetler Telefon Numarası
(0464 ) 214 97 55

Doğuş Çay Çağrı Merkezi İletişim
0216 587 53 00

Doğuş Çay Faks Numarası
0216 367 53 00-518 31 42

Doğuş Çay Mail Adresi
[email protected]

Doğuş Çay Adres
Küçükyalı Mahallesi, Cihadiye Cd. No:94, 34840 Maltepe/İstanbul, Türkiye

Arama Kelimeleri: doğuş çay telefon numarası, doğuş çay çağrı merkezi, doğuş çay iletişim, doğuş çay müşteri hizmetler, doğuş çay tüketici danışma hattı, doğuş çay şikayet hattı, doğuş çay mail adresi, doğuş çay genel müdürlük

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu