Bilgi Arşivi

Doğtaş Kelebek İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Doğtaş Kelebek İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Doğtaş Kelebek İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Doğtaş Kelebek İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Doğtaş Kelebek İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Doğtaş Kelebek’te çalışmak isteyenlere müjde! Doğtaş Kelebek iş ilanları, iş başvurusu, Doğtaş Kelebek işçi alımı haberleri makalemizde.

Doğtaş Kelebek, 1935 senesinde hizmete başlayan bir mobilya şifrketidır. Türkiye’nin ilk yerli uçağının panellerinin üretilmesinde rol oynayan Doğtaş Kelebek, cumhuriyet dönemi üretim öncülerinden bir tanesi olmayı başardı.

İlk olarak Kelebek Mobilya ismi ile faaliyet gösteren Doğtaş Kelebek, Doğtaş bünyesine dâhil olarak bugünkü ismini almıştır.

Günümüzde hem yurtiçi hem de yurtdışında hizmet veren Doğtaş Kelebek, borsaveya dâhil olarak halka arz edilmiştir. 

Doğtaş Kelebek Güncel İş İlanları 

Doğtaş Kelebek, köklü ve kaliteli hizmet vermesinden dolayı birden fazla personele ihtiyaç duymaktadır. Bu şirketin adı altında yalnızca üretim değil kontrol, finans, yönetim, pazarlama gibi alanlarda da personel görev almaktadır. 

Doğtaş Kelebek adı altında faaliyet göstermek isteyen bireyler, mutlaka güncel iş ilanlarını kontrol etmelidir. Zira alımlar, ihtiyaca göre şekillenmekte olup değişiklik gösterebilmektedir.

Doğtaş Kelebek web adresi üzerinden veya kariyer.net ilan sitesinden açık pozisyonları öğrenerek başvurunuzu yapabilirsiniz. 

Doğtaş Kelebek İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Doğtaş Kelebek iş başvurularının büyük bir kısmı internet üzerinden yapılmaktadır. Bu firmada çalışmak isteyenler, kariyer.net sitesinde bulunan Doğtaş Kelebek ilanlarına göz atarak başvuru yapabilmektedir.

Çalışmak istediğiniz pozisyona ait olan ilana bastıktan sonra “Başvur” seçeneği üzerinden CV gönderimi uygulayabilirsiniz.

Gönderdiğiniz CV’ler, Doğtaş Kelebek insan kaynakları birimi aracılığıyla incelemeye alınacaktır. İncelemelerde eğitim, deneyim gibi hususlara dikkat edilmekte ve şirketin yararına göre kararlar verilmektedir.

Doğtaş Kelebek İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Doğtaş Kelebek, personel gereksinimini karşılayabilmek adına iş ilanları oluşturmaktadır. Oluşturulan ilanlara göre başvuru yapabileceğiniz bazı pozisyonlar, aşağıda maddeler halinde açıklanmıştır.

  • E-Ticaret Operasyon Sorumlusu
  • Endüstri Mühendisi
  • Görsel Tasarım Mimarı
  • Ürün Sorumlusu
  • Bakım Onarım Müdürü
  • İhracat bölge Müdürü
  • Ruum Store Dijital Marka Müdürü
  • Lojistik Uzmanı
  • Müşteri Hizmetleri Uzmanı

Yukarıda gösterilen pozisyonlar, açılan ilanların yalnızca bir kısmıdır. Her bir pozisyon için aranan farklı şartlar mevcuttur.

Bu nedenle başvuru yapmadan önce şartları yerine getirdiğinizden emin olmanız bi hayli mühimdir.

Bunun bunun yanında güncel ilanların değişebilme ihtimaline karşı, iş ilanlarını düzenli olarak takip etmeniz tavsiye edilmektedir. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu