Müşteri Hizmetleri

Doğtaş Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Doğtaş Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Doğtaş Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Doğtaş Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Doğtaş Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Doğtaş 1972 senesinde Hacı Ali Doğan aracılığıyla kuruldu. İlk iş hayatına Doğan Mobilya adıyla ufak bir atölyede başlayan Doğtaş 1987 yılına kadar kibar ufak atölyede faaliyetlerine devam eder. Hacı Ali Doğan’ın altı çocuğu babalarının açmış olduğu iş alanında devam ederek atölyeyi genişletme kararı alırlar ve Doğtaş A.Ş.yi kurarlar. Aynı zamanda ürettikleri mobilyaları Çanakkale’de kendilerine ait mobilya mağazasında satışa sunarlar. İşleri kısa bir sürede ilerleten kardeşler 1989 senesinde kapı ve parke fabrikalarını kurarlar. Diğer taraftan perakende ağını genişleterek birden çok yeni mağaza açarlar. Teknolojiyi takip ederek İtalya ve Almanya’dan yüksek teknolojili makineleri getirerek üretimde verimi arttırırlar.

Doğtaş başarılarını kısa zaman içinde arttırarak devam ettirir. ilk ihracatını Arnavutluk’a 1994 senesinde yapar. Üretim kapasitesini arttıran Doğtaş bu sırada yeni perakende mağazaları açmaya devam etmiştir. Diğer taraftan ihracata da önem veren Doğtaş kısa zaman içinde Türkiye’deki sayılı mobilya markası arasına girmiştir. Kendini sürekli olarak geliştiren, son teknolojileri takip ederek üretim kapasitesini ve tesislerini arttıran Doğtaş birden çok ödüle layık görülmüştür. Bu ödüllerin içinde “Türkiye’nin en kıymetli markaları-Turkey 100” de bulunmaktadır.

Doğtaş’ın günümüzde yurt içi ve yurt dışında yüzlerce mağazası bulunmaktadır ve binlerce çalışana sahiptir. Birbirinden özgün ve kaliteli mobilyalar üreten Doğtaş hemen hemen müşterilerin tamamının beğenisini kazanmıştır. Ürünlerinde şıklık, zerafet ve kaliteyi harmanlayan Doğtaş, müşterilerin isteklerini doğru biçimde belirleyip onlara yönelik ürünler üretmektedir.  Dünyanın birden çok yerinde mağaza açarak mobilya satışı yapan Doğtaş, Türkiye’nin yurt dışında tanıtılmasına büyük katkı sağlamaktadır.

Doğtaş’ın çağrı merkezi müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmaktadır. Bu iletişim bilgisinden istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir; ürünler ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Ayrıca yorumlar bölümünden Doğtaş ile ilgiliki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Doğtaş Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 34 87

Arama Kelimeleri: doğtaş çağrı merkezi, doğtaş iletişim, doğtaş müşteri hizmetleri, doğtaş irtibat tel, doğtaş şikayet var, doğtaş şikayet hattı, doğtaş telefon numarası, doğtaş mail adresi

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu