Bilgi Arşivi

Doğru Kaynak İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Doğru Kaynak İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Doğru Kaynak İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Doğru Kaynak İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Doğru Kaynak İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Doğru Kaynak’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Doğru Kaynak bünyesine dahil olup Doğru Kaynak iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Doğru Kaynak işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Doğru Kaynak açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Faaliyetlerine 2018 senesinde başlayan Doğru Kaynak, okula yardımcı kitapların perakende satışını ve sevkiyatını gerçekleştiren bir e-ticaret şifrketindır. Sadece titizlik ile seçtiği kaynakların sevkiyatını gerçekleştiren Doğru Kaynak bu bağlamda ülkemizde en fazla bilinen ders kitaplarını öğrenciler ile buluşturmaktadır.

Ülkemiz genelinde 5000’i aşan satış noktası ile yüz binlerce öğrenci ile buluşan Doğru Kaynak sahip olduğu ‘uygun fiyata doğru kaynak’ misyonu ile her sene binlerce öğrenciye sınavlarda ve okulda yardımcı olarak hayatlarına dokunmaktadır.

Doğru Kaynak İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuDoğru Kaynak İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Doğru Kaynak İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Firma ihtiyaçları doğrulusunda personel alımlarını kariyer.net adresi üzerinden gerçekleştiren Doğru Kaynak yeni bir marka olması sebebiyle adaylara ve çalışanlara kariyer basamaklarını hızla tırmanma fırsatı veriyor.

Bu fırsatlardan yararlanmak ve Doğru Kaynak’a başvuruda bulunmak için gereksiniminiz olan tek şey kariyer.net hesabı ve güncel bir özgeçmişe sahip olmak. Güncel bilgi ve tecrübelerinizi içeren kariyer.net hesabınız ile Doğru Kaynak adı altında açılan tüm iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz.

Kariyer.net adresine giderek zaman kaybı yetaptan tüm ilanları görmek için aşağıda bulunan linkleri kullanabilirsiniz.

Doğru Kaynak İş İlanları

Her sene değişen öğrenci yaşamında ayak uydurmak için sürekli olarak olarak kendini yenileyen yapısı ile Doğru Kaynak bu bağlamda güncel olarak çok çeşitli iş alanlarında onlarca işçi alımı yapmaktadır. Bu alımları kaçırmamak için belirli aralıklarla sitemizi ve kariyer portallarını takip etmekte yarar var.

Pozisyon Lokasyon Başvuru Linki
Operasyon Sorumlusu İstanbul Başvur
Kurumsal Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi İstanbul Başvur
Kullanıcı Deneyimi Uzmanı İstanbul Başvur
E-Ticaret İş Geliştirme Uzmanı İstanbul Başvur

Daha fazla Doğru Kaynak iş ilanı için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu