Bilgi Arşivi

Doğan Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Doğan Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Doğan Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Doğan Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Doğan Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Doğan Holding’de çalışmak isteyenlere müjde! Doğan Holding iş ilanları, iş başvurusu, Doğan Holding işçi alımı haberleri makalemizde.

Doğan Holding, 1980 senesinde kurulmuş bir şirketler grubudur. Elektrik ve medya sektörleri başta olmak üzere birden fazla alanda faaliyet gösteren Doğan Holding, ülkeler arası ilişkilerin güçlenmesinde önemli bir rol oynamaktadır.

İhracat yaptığı 60’ın üzerinde ülke olan Doğan Holding, sayısız işe alımı ile birlikte Türkiye’nin en büyük 100 holding grubu içinde gösterilmektedir. 

Doğan Holding Güncel İş İlanları

Doğan Holding aracılığıyla oluşturulan iş ilanları hem Doğan Holding resmi web sitesinde hem de kariyer ilanı yayınlayan sitelerde paylaşılmaktadır.

İstediğiniz yöntemi tercih ederek Doğan Holding’in alım yapacağı pozisyonları ve alınacak personellerde aranan şartları öğrenebilirsiniz. 

Holding grubu iş başvurularında İngilizce işletme, işletme, iktisat, bilgisayar mühendisliği, hukuk gibi yükseköğrenim bölümlerinden mezun olan adaylar ön plana çıkmaktadır.

Lakin her bir pozisyon için aynı bölümlerden mezun olunmasına gerek yoktur. Bu konu ile ilgili detaylı bilgi almak için kariyer sitelerinde bulunan Doğan Holding iş ilanlarına tıklayabilirsiniz. 

Doğan Holding İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Doğan Holding iş başvuruları, şirketler grubunun resmi web sitesi üzerinden CV gönderimi ile gerçekleştirilmektedir.

Ayrıca kariyer.net gibi iş ilanı siteleri üzerinden de CV gönderebilmeniz olabilecekdür. İstediğiniz yöntemi tercih ederek yapacağınız başvurular, Doğan Holding insan kaynakları yetkililerine iletilecektir.  

Doğan Holding insan kaynakları incelemelerinde insani hiçbir değişiklik gözetilmemektedir. İnsan kaynakları, sertifika, yetenek, deneyim ve eğitim gibi alanlara yoğunlaşmakta ve bu doğrultuda karar vermektedir. 

Doğan Holding İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar 

Doğan Holding adı altında çalışmak isteyen bireyler, personel alımlarını düzenli olarak takip etmelidir. Zira alımlar, personel eksikliği meydana geldiği durumlarda açıklamalmaktadır.

Eğer güncel iş ilanı başvurularını kaçırırsanız, bir sonraki pozisyon açığına kadar beklemek durumunda kalabilirsiniz. Güncel olarak Doğan Holding aracılığıyla aranan personeller aşağıda söylenmektedir. 

  • Finans Uzmanı (Ağırlıklı Ön Muhasebe)
  • Organizasyonel Gelişim Yöneticisi

Daha önce de dile getirdiğimiz gibi alımlar sonlandırılabilir ve yerine yeni açık pozisyonlar eklenebilir. Bu nedenle iş ilanı sitelerini veya Doğan Holding resmi web sitesini kontrol etmeniz, iş başvurusunu kaçırmamak için bi hayli büyük bir önem arz etmektedir. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu