Bilgi Arşivi

Doğa Koleji İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Doğa Koleji İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Doğa Koleji İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Doğa Koleji İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Doğa Koleji İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Doğa Koleji’nde çalışmak isteyenlere müjde! Doğa Koleji iş ilanları, iş başvurusu, Doğa Koleji işçi alımı haberleri makalemizde.

Doğa Koleji, 2002 senesinde eğitim hizmetlerine başlamıştır. Hayata başarılı öğrenciler kazandırması ile adından sürekli olarak söz ettiren Doğa Koleji, Avrupa’nın en büyük okul zinciri unvanının sahibidir. Tüm dünya çapında ise 2. sırada bulunmaktadır. 

Doğa Koleji İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuDoğa Koleji İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Doğa Koleji İş İlanları

Doğa Koleji, gerektiği zamanlarda işçi alımı yapmaktadır. Doğa Koleji’nin yaptığı personel alımları yalnızca akademik olmamaktadır. Ayrıca hizmet sektörü, insan kaynakları, halkla ilişkiler gibi alanlarda da çalışanlar işe alınmaktadır. 

Doğa Koleji’nin güncel iş ilanlarından haberdar olmak için iş ilanı sitelerine inceleyebilirsiniz. Bunun bunun yanında http://www.dogakariyer.com/ web adresini ziyaret ederek personel alımlarından haberdar olabilirsiniz. 

NoPozisyonlarLokasyon
1İngilizce Öğretmeniİstanbul (Tümü) +37 il daha
2Sınıf Öğretmeniİstanbul (Tümü) +37 il daha
3Biyoloji ÖğretmeniErzincan
4Sosyal Bilgiler ÖğretmeniErzincan
5Zincir Mağazalar Yöneticisi/Yönetmeniİstanbul(Asya)
6Tasarımcı Grafikerİstanbul(Asya)
7Muhasebe Uzmanıİstanbul(Asya)
8Bordro Uzmanıİstanbul(Asya)
9Organizasyonel Gelişim Uzmanıİstanbul(Asya)
10Bilgi Teknolojileri Sorumlusuİstanbul (Tümü) +2 il daha

Doğa Koleji İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Doğa Koleji, web adresinin “İnsan Kaynakları” bölümünde iş alımları ile alakalı tüm bilgileri paylaşmaktadır. Herhangi bir pozisyon için adaylığınızı belirlemeden önce “İK Politikamız” ve “Adaylardan Beklentimiz” başlıklarına tıklayarak bilgi alabilirsiniz. Bu sekmelerde alım yapacağınız bilgiler, başvuru aşamasında işinize yarayacaktır. 

Doğa Koleji’nin insan kaynakları ile alakalı paylaşımı yaptığı bilgileri iyice araştırmaya koyuldukten sonra, ”Aktif İlanlar” seçeneğine tıklayarak açık olan pozisyonları görüntüleyebilirsiniz. Başvuruda bulunmak istediğiniz pozisyonun yanında gösterilen “Başvur” seçeneğine tıkladıktan sonra, karşınıza gelecek başvuru formunu eksiksiz bir biçimde doldurmanız gerekmektedir. 

Doğa Koleji iş başvurunuz, yetkililere ulaştığı zaman tarafınıza bilgilendirme maili gönderilecektir. Başvuruda paylaşımı yaptığınız veriler, insan kaynakları yetkilileri aracılığıyla gizlilik politikasına uygun olacak biçimde değerlendirilmekte ve en geç bir hafta içinde tamamlanmaktadır.

Olumlu başvurularda, mail gönderilerek görüşmeye çağırılırsınız. Olumsuz başvurularda ise, tarafınıza başvurunuzun olumsuz olduğuna dair bilgilendirme maili gönderilecektir.

Doğa Koleji İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Doğa Koleji http://www.dogakariyer.com/ sitesinde gösterilen aktif iş pozisyonları, tüm Türkiye içinde geçerli olmaktadır. Açık olan pozisyonlar aşağıda söylenmektedir.

  • Okul Müdürü
  • İngilizce Öğretmeni
  • Fen ve Teknoloji Öğretmeni
  • Sınıf Öğretmeni
  • Fizik Öğretmeni
  • Matematik Öğretmeni
  • Kimya Öğretmeni

Belirtilen pozisyonların dışında, ihtiyaç halinde diğer pozisyonlar açılabilir. Bu nedenle, Doğa Koleji İnsan Kaynakları sayfasını ve diğer iş ilanı sayfalarını düzenli olarak kontrol etmeniz tavsiye edilmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu