İnternet

Dlive 1 Limon Kaç TL?

Dlive 1 Limon Kaç TL?, güncel bilgiler bölümümüzde Dlive 1 Limon Kaç TL? başlığı altında detaylı bilgiler vermek istedik. Dlive 1 Limon Kaç TL? haberimizin detayları..

Dlive 1 Limon Kaç TL?

Dlive 1 limon kaç tl yazımıza hoş geldiniz. Dlive.tv, Twitch gibi online yayınların yapıldığı bir kanal türüdür. Dlive üzerinden her türlü yayını yaparak, canlı seyirci kitlesi elde edebilirsiniz. Chat alanı üzerinden yeni arkadaşlıklar kurabilir ve sohbet kitlenizi genişletebilirsiniz.

Dlive tv üzerinden genelde oyun yayınları yapılmaktadır. Özellikle pubg mobile oyuncuları, oyunlarını canlı olarak dlive tv üzerinden sağlamaktadır. Bilinen popüler pubg oyuncuları da, dlive tv üzerinden yayınlarını yapmaktadır. Dlive tv seyircileri limon satın alarak, yayıncılara yayın esnasında bağış yapabilmektedir. Alınan limon miktarına göre yayıncılara, dondurma ve elmas gönderilmektedir. Dlive tv yayıncılarının ortalama ne kadar kazandıklarını ve dlive tv’de 1 limonun kaç tl olduğu yazımızın özelliklerinde bulunmaktadır.

Dlive Tv 1 Limon Kaç TL?

Dlive tv’de ücretlendirme limon olarak tabi edilmektedir. 1 adet limon 0,012 dolar etmektedir. Yayında 1000 adet limon toplarsanız, buna karşılık olarak 12 dolar kazanmış olursunuz. Dolar kuruna göre, 12 doların kaç TL’ye denk geldiğini hesaplayabilirsiniz. Ben yazımı hazırlarken dolar 6,85 TL civarındadır. Yani yazımı hazırlarken 1 dlive limon 0,068 TL yapmaktadır. 1000 limonun TL karşılığı ise 85 Türk lirası yapmaktadır.

Dlive Tv Bağış Türleri Nelerdir?

Dlive tv’de beş adet bağış türü bulunmaktadır. Bunların hepsinin TL karşılığı değişiklik göstermektedir. Dlive tv’de bağış türleri şu biçimdedir.

  • Limon
  • Elmas
  • NINJET
  • Dondurma
  • NINJAGHINI

Yukarıdaki bağış türlerinin Türk lirası cinsinden fiyatlandırmaları farklıdır. 1 limonun yukarıda kaç TL olduğunu açıkladık. Dlive 1 elmas kaç TL, Dlive 1 nınjet kaç TL, Dlive 1 dondurma kaç TL, Dlive 1 nınjaghını kaç TL diyorsanız, aşağıdaki fiyatlandırmaya inceleyebilirsiniz.

Aşağıda dolar cinsinden fiyat aralıkları verdim. Yazıyı hazırlarken ki, dolar TL kuruna göre hesaplama yaptım. Para birimimiz dolar karşısında sürekli olarak değişkenlik gösterdiğinden, sizler yazımızı okuduğunuz güne göre TL’ye çeviri yaparsınız.

  • Dlive Tv 1 Limon Kaç TL?  = 0,012 Dolar – 0,068 Türk Lirası
  • Dlive Tv 1 Dondurma Kaç TL? = 0,12 Dolar – 0,68 Türk Lirası
  • Dlive Tv 1 Elmas Kaç TL?= 1,2 Dolar – 6,85 Türk Lirası
  • Dlive Tv 1 NINJAGHINI Kaç TL?= 12 Dolar – 68,5 Türk Lirası
  • Dlive Tv 1 NINJET Kaç TL?= 120 Dolar – 685 Türk Lirası

Dlive tv yayıncılarına bütçenize göre, yukarıdaki bağış çeşitlerinden birini uygulayabilirsiniz. 

Paylaş

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu