Bilgi Arşivi

Diyarbakır Asker Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Diyarbakır Asker Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Diyarbakır Asker Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Diyarbakır Asker Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Diyarbakır Asker Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Diyarbakır Asker Hastanesi iş ilanları, iş başvurusu ve işçi alımı haberleri makalemizde.

Ülkemizin en köklü hastanelerinden biri olarak 1845 senesinde Osmanlı’nın Anadolu ordusuna hizmet vermesi maksadıyla dönemin padişahı aracılığıyla yaptırılan Hastane, tam 171 yıl sonra sağlık bakanlığı aracılığıyla sivillere verildi.

Ülkemizde sınır operasyonlarının en yoğun olarak gerçekleştiği bölgelerden birinde kurulu olan kurum 1969 senesinden beri Mehmetçiğe hizmet vermekteydi.

Güncel olarak yalnızca Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Ek Binası olarak hizmet veren binada hemen hemen 2 asırlık gelenek 2016 senesinde son buldu.

Toplamda 110 yatak kapasitesi bulunan kurumda bunun yanı sıra 6 yataklı bir yoğun bakım ünitesi ameliyathaneler ve 12 branşta poliklinik hizmeti verilmekte.

Diyarbakır Asker Hastanesi İş İlanları ve İş BaşvurusuDiyarbakır Asker Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Diyarbakır Asker Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Güncel adı ile Diyarbakır Dağkapı Devlet hastanesi 2016 yılı itibari ile bir sivil hastane olarak hizmet vermekte olduğundan personel ve işçi alımlarını devlet kanalları üzerinden gerçekleştirmektedir.

Hastanenin gereksinimlerine göre belirli zamanlarda yayımlanan iş ilanlarına göre kurum kadrolu yahut anlaşmali olarak işçi alımı gerçekleştirebilmektedir. Bu alımların belirli bir dönemi bulunmadığından ilan.gov.tr, İŞKUR ve resmi gazete gibi kanalların sürekli olarak olarak takip edilmesi gerekmektedir.

Kurumu her meslek grubundan işçi alımı gerçekleştirebilmekte olup bu bağlamda her aday için de iş fırsatı sağlamaktadır.

Diyarbakır Asker Hastanesi İş İlanları

Kamu kuruluşlarında çalıştırılacak memur ve kadrolu elemanlardan KPSS puanı istenmekte olup bu bağlamda iş başvurusu gerçekleştirmekten önce güncel bir KPSS puanına sahip olmak alım dönemlerini kaçırmamakta size yardımcı olabilmektedir.

Aynı biçimde anlaşmali olarak alınacak personellerde ise hemşire vb. pozisyonlar için 657 sayılı kanunun 4B bendine göre çeşitli KPSS puan türleri istenebilmekte olup daha kapsamlı kapsamlı bilgi yayımlanacak olarak iş ilanlarında mevcut olacaktır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu