Müşteri Hizmetleri

Divarese Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Divarese Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Divarese Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Divarese Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Divarese Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Divarese çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Divarese müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Divarese şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Divarese müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Divarese, 1970 senesinde İtalya’nın Varese şehrinde kurulmuş ünlü bir ayakkabı şifrketidır. 140 yılı aşkın olan tecrübesi ve her geçen gün kendini yenileyen, modern tasarımları ile bi hayli ünlü bir marka olmayı başarmıştır. Yurdumuzda toplamda 28 mağazası ile faaliyet vermektedir. Yurdumuzdaki temsilcisi AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş’dir.

Divarese’de bulunan ürün grupları bi hayli geniştir. Bu ürün gruplarından bahsedecek olursak şöyledir; Ayakkabı, Sandalet, Sneakar, Çizme, Bot, Loafer, Espadril, Babet, Terlik, Cüzdan, Kemer, Çorap, Bileklik, Şemsiye, Bakım Ürünleri, Çanta, Clutch, Cüzdan. Ayrıca Divarese’de George Hogg ürünleri de satılmaktadır.

Divarese Çağrı Merkezi Numarası

Kadın ve erkek ayakkabısı hususunda Türkiye’nin en kaliteli ürünlerini bünyesinde bulunduran bir firmadır Divarese. Firma olarak tabi ki yalnızca ayakkabı satmıyoruz. Sizlere daha çok kaliteli ürün temin edebilmek ve sizlere sunmak adına çanta ve cüzdan gibi ürünlerimiz de bulunmaktadır. Yaz günlerinin vazgeçilmezleri olan terlik ve sandalet gibi ürünlerin en kaliteli olanları da yine bizim firmamızda bulunmaktadır. Kaliteli ürün yelpazesi geniş olan bir firma olarak bir çok kişi aracılığıyla da tercih edilmekteyiz. Bu tercih edilmenin bizlere yüklediği bazı sorumluluklar var. Sizleri her daim tatmin edebilmek gibi. Sizleri daima tatmin edebilmek adına sizlerin poblemlerinı dinleyecek ve onlara bir çözüm yolu bulacak bir çağrı merkezi açmış bulunmaktayız. Burayı aradığınızda birbirinden kaliteli çağrı merkezi yetkililerimiz sizlerle ilgilenecek ve poblemlerinıza çözüm arayacaklardır. 0212 386 20 00 bu numarayı aramanız halinde çağrı merkezi yetkililerine bağlanabileceksiniz. Bağlandıktan sonra her şey çok kısa bir zaman dilimi içinde hallolacaktır. Divarese çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Divarese Müşteri Hizmetleri Numarası

Online alışverişin küreselleşen dünya çapında mühim bir yer kaplayacağını önceden öngören firmamız siz değerli okurlarımız için bir online alışveriş sitesi açmıştır. Bu site ile birlikte firmamız daha çok insana ulaşabilecek ve bu hizmet değeri daha çok birinin evine ulaşabilecektir. Lakin bu sitenin avantajları olduğu gibi bazı dezavantajları da bulunabilmektedir. Ne kadar fazla insana hizmet ulaştırırsak o kadar fazla hata yapabilme olasılığımız görülmektedir. Bunun için de müşteri hizmetleri numarası açmış bulunmaktayız. En ufak bir sorun halinde bu müşteri hizmetleri numarasını arayarak sorununuzu iletebilirsiniz.  444 3 662 bu numarayı aradığınızda sizlere çözüm bulmak için uğraşan alanında en iyi olan müşteri hizmetleri yetkililerimizle konuşacaksınız ve onlar sizin poblemlerinıza mutlaka bir çözüm bulacaklardır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Divarese müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Divarese Müşteri hizmetleri Direk Bağlanma

Müşteri tatminiyetine son derece fazla önem veren firmamız sizlerin bir an önce etkileşim kurabilmesi adına çalışmalara imza atmaktadır. Yukarıda gördüğünüz numarayı aradığınızda hiçbir bekletme olmadan direk müşteri hizmetleri yetkililerine bağlanabileceksiniz. Bundan sonraki işlem ise poblemlerinızın bi hayli hızlı bir biçimde çözüme kavuşturulması.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Divarese müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Divarese Şikayet Hattı

Müşteri tatminiyeti hususunda hassas davranan firmamız sizlerin görüşlerine son derece fazla önem vermektedir. Bu nedenle tüm iletişim numaralarından şikayet kabul etmektedir. Ayrıca şikayet iletebilmeniz adına sitemizin iletişim bölümündeki iletişim formları sizleri beklemektedir. Sizler bizim için kıymetlisiniz lütfen siz de yanlış gördüğünüz şeyleri bizlere iletin böylece biz de sizlere daha kaliteli bir hizmet verebilelim.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Divarese müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Divareseşikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Divarese’nin 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla tüm ürünler ile ilgili detaylı bilgi alabilir, siparişinizin durumunu öğrenebilir, iade ve değişim ile ilgili sorularınızı sorabilir, ödeme esnasında yaşadığınız poblemleri belirtebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Divarese Çanta Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 3 662

Arama Kelimeleri: divarese çanta iletişim bilgileri, divarese çanta telefon no, divarese çanta irtibat tel, divarese çanta canlı destek, divarese çanta müşteri temsilcisi, divarese çanta şikayet hattı, divarese çanta müşteri hizmetleri numarası, divarese çanta çağrı merkezi numarası, divarese çanta iletişim numarası, divarese çanta çağrı merkezi, divarese çanta müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu