Müşteri Hizmetleri

Divanev Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Divanev Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Divanev Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Divanev Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Divanev Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Divanev çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Divanev müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Divanev şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Divanev müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Divanev Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Ahşap, sportif ve klasik mobilyaları ile baş döndüren ve bir çok birinin zevkine uygun olan mobilyaların satış adresi olan bu marka, her geçen gün büyümeye devam etmektedir. Yeni ev dizeceklerin yahut evini yenileyeceklerin ilk adresi olan Divanev mobilya ile estetik ve şık görünümlü evlere kavuşmak çok daha kolay bir hale dönüşmektedir. Eski eşyalarından sıkılanlar yahut eşyalarını yenileriyle değiştirmek isteyenlerin adresi olan bu markadan gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilir, ve misafirlerinizi en güzel mobilyaların bulunduğu evinizde güzelce ağırlayabilirsiniz. Divanev ile alakalı merak ettiğiniz tüm soruların cevabını bulabileceğiniz çağrı merkezi günün her saati kesintisiz hizmet sağlamaktadır.

Divanev çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Divanev Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşterilerin talep ve görüşlerine 7 24 karşılık veren müşteri hizmetlerini, mağazaya gitmenize gerek kalmadan dilediğiniz her an arayabilirsiniz. Yüzlerce çeşit mobilyanın  bulunduğu marka; yatak odası, koltuk takımları, genç odaları, TV ünitesi ve binlerce mobilya ve  aksesuar ürününü müşterilerin beğenisine sağlamaktadır. Mobilyalara uygun halı, kilim gibi tamamlayıcı ürünlerden alırken dilediğiniz rengi tercih edebilirsiniz. Seçtiğiniz ürünler ile alakalı aklınıza takılan tüm soruların cevabını 0850 850 0 987 nolu müşteri hizmetleri numarasını arayarak bulacaksınızdır. Müşteri temsilcileri bu numaradan iletişime geçenler ile etkili bir iletişim kurarak her türlü poblemlerinı gidermeye çalışır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Divanev müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Divanev Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

Müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak arada bir fazla zor bir hal alabilmektedir. Bazı bireyler müşteri hizmetlerine direkt bağlanamadıkları zaman aramaktan vazgeçerler. Firma müşteri hizmetleri bu durumun aksine, bu marka ile acil bir biçimde iletişim kurmak isteyen  üyelerine, müşteri hizmetlerine direkt bağlanma fırsatı tanımaktadır. Sipariş durumunuzu kontrol etmek ve siparişleriniz ile ilgili detaylı bilgiye bi hayli hızlı bir biçimde ulaşmak için müşteri hizmetlerine direkt bağlanabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Divanev müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Divanev Müşteri Hizmetleri Şikayet Hattı

Ürünlerle alakalı herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda, müşteri hizmetleri şikayet hattına ulaşabilir ve şikayetinizi rahatlıkla dile getirebilirsiniz. Konu fark etmeksizin her türlü şikayetinizi  dinleyerek bu şikayetleri çok kısa bir zaman zarfında çözüme kavuşturan firma  müşteri hizmetleri şikayet hattı olan 0850 850 0 987 nolu numarayı arayabilirsiniz. Müşterilerle etkili bir iletişim gerçekleştiren müşteri hizmetlerine  hafta içi ve hafta sonu her gün varabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Divanev müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Divanev şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Divanev Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0 850 850 0 987

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Divanev çağrı merkezi numarasına 0 850 850 0 987 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Divanev
Adres : Yalı Mahallesi Kadir Sokak. No: 14/1 Helis More Plaza, Kartal / İstanbul
E-Posta : [email protected]
Telefon : 0 850 850 0 987
Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0216 309 54 10
Genel Müdürlük Faks Numarası: 0216 377 46 46

Arama Kelimeleri: Divanev iletişim bilgileri, Divanev telefon no, Divanev irtibat tel, Divanev canlı destek, Divanev müşteri temsilcisi, Divanev şikayet hattı, Divanev müşteri hizmetleri numarası, Divanev çağrı merkezi numarası, Divanev iletişim numarası, Divanev çağrı merkezi, Divanev müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu