Müşteri Hizmetleri

Digiturk Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Digiturk Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Digiturk Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Digiturk Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Digiturk Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Digiturk çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Digiturk müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

Digiturk, 1999 senesinde Çukurova Holding aracılığıyla kurulmuş bir dijital platformdur. 2015 senesinde beIN Media Group’a satışı gerçekleşmiştir. Digiturk SD/HD/3D/4K formatlarında yayın yapmaktadır. Eski adıyla Lig TV yeni adıyla beIN Sports kanalında Süper Lig maçlarının yayın hakkına sahiptir. Şirket, Eutelsat 7A uydusunda bulunmaktadır.

Digiturk’te 200’ün üzerinde kanal bulunmaktadır, bunlara ek olarak; Digiturk Plus, Digiturk HD ve Digiturk IQ gibi alt kanalları da bulunmaktadır. Bu kanallarda HD ve 4K yayın değeri bulunmaktadır. Digiturk’un 2016 son çeyrek istatistiklerine göre toplamda 2.669.757 abonesi bulunmaktadır. Şirket, 13 Ocak 2017 tarihinde tamamen yenilenmiş kanalları da yenilenmiştir.

Digiturk her geçen gün büyümesine devam etmektedir. Özellikle spor kanalları olarak bi hayli rağbet gören tv platformu her sene birden çok lig ve özellikle devler ligini alarak futbol severlere hitap etmektedir. Spor kanaları dışında belgesel, çocuk, fil ve dizi gibi birden çok türden kanalları içermektedir. Bünyesinde bi hayli fazla kanal barındıran Digiturk hd görüntü ve yüksek ses değerinde ayda ortalama 80 dizi yayına sürmektedir. Özellikle Amerika da en fazla izlenen ve takip edilen 10 dizinin sekiz adeti bein series ile evlere taşımaktadır.

Kişiye özel yayın akışı sunan Digiturk webte cepte ve tablette beIN connect uygulaması ile ek ücret ödemeden izleme olanağı sağlamaktadır. Oldukça popüler ve yüksek beğeni alan bunun bunun yanında kaliteli sekiz adet belgesel kanalı ile belgesel severlere bi hayli başarılı bir biçimde hitap etmektedir.

Digiturk Çağrı Merkezi Numarası

Birbirinden seçkin birden çok yerli ve ulusal kanalı bünyesinde barındıran televizyon platformu her geçen gün değerini ve hizmet ağını yaygınlaştırmaktadır. Dokuz adet çocuk kanalı ile her yaşta seyirciye hitap eden ve bu hususta bi hayli başarıyı yakalayan Digiturk büyümesine devam etmektedir.

Digiturk ünüzü internete bağlayarak izlediğiniz tv programını dilediğiniz yerden kaldığı noktadan izlemeye devam edebilirsiniz. Bu özelliklerden hiç bir ek ücret ödemeden rahatlıkla faydalanabilmektesiniz. Plus özelliği ile canlı yayına giren yayınları durdurabilir dilediğiniz zaman geri sarabilir veya devam edebilirsiniz. Uzaktan kayıt özelliğini tercih ederek evden uzak bir noktada dahi olsanız izlemek istediğiniz programları kaydedebilir dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Teknoloji ile tv keyfini birleştiren Digiturk aylık fiyatlarıni paket içerikleri ile belirleyerek üyelerine sağlamaktadır.

İnternet sitesi üzerinden online işlemlere girebilir yapmak istediğiniz veya öğrenmek istediğiniz detaylarınıze ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetleri numarasını dilediğiniz zaman arayabilir ve teknik destek veya bilgi alabilirsiniz.

Digiturk Müşteri Hizmetleri Numarası

Digiturk’un 0212’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla, aboneliğiniz ile ilgili tüm soru ve bilgilere ulaşabilir, teknik sorun ve hatalar ile ilgili detaylı bilgi alabilir, ödenmemiş borcunuz ve güncel borcunuzu sorgulayabilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi basit bir şekilde bildirebilirsiniz. Ayrıca aşağıda bulunan bağlantıya tıklayarak iletişim formundan iletişim kurabilirsiniz.

Digiturk e ait müşteri hizmetleri numarası bulunmaktadır. Müşteri hizmetleri numarası üzerinden dilediğiniz hususta destek talebinde bulunabilirsiniz. Aktif olarak 0212 473 73 73 çalışan numara üzerinden görüşme sağlayabilirsiniz. Bunun dışında iletişim formunu tercih ederek internet üzerinden işlemleriniz yapabilirsiniz. Digiturk müşteri tatminiyetine bi hayli önem veren ve olası poblemleri çözmede bi hayli bi hayli hızlı ve pratik davranmaya özen gösteren bir televizyon platformudur.

Digiturk Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 473 7373

Digiturk İletişim Formu

Arama Kelimeleri: digiturk iletişim bilgileri, digiturk telefon no, digiturk irtibat tel, digiturk canlı destek, digiturk müşteri temsilcisi, digiturk şikayet hattı, digiturk çağrı merkezi, digiturk müşteri hizmetleri, digiturk çağrı merkezi numarası, digiturk müşteri hizmetleri numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu