Başvurular

Dicle Üniversitesi Yüksek Maaş İle 5 Memur Alımları 2022

Dicle Üniversitesi Yüksek Maaş İle 5 Memur Alımları 2022, iş başvuruları bölümünde Dicle Üniversitesi Yüksek Maaş İle 5 Memur Alımları ile ilgili bilgi aktaracağız. Dicle Üniversitesi Yüksek Maaş İle 5 Memur Alımları ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Dicle Üniversitesi Yüksek Maaş İle 5 Memur Alımları

Üniversite Kamu Personeli Alımı

Kamu kurum ve kuruluşlarına 2021 yılı personel alımları kapsamı içinde Üniversite aracılığıyla kamu işçi alımı yapılacağı ilana çıktı.

DİCLE ÜNİVERSiTE İLANI

Dicle üniversitesi aracılığıyla iş arayanlar için yeni bir fırsat ilana çıkarıldı. Dicle Üniversitesi aracılığıyla yayına giren ilanda istihdam edilmek üzere 5 adet memur alımı boş kontenjanlara alınacağı belirtiliyor. Başvuruda bulunacak adaylar için alımlar İç denetçi unvanına alınacak olup alım 5 adet bulunacağı belirtiliyor.

Genel ve Özel Müracaat Şartları

Adaylar başvuruda istediğimiz şartları eksiksiz yerine getirmeleri gerekmektedir. Başvuru yapacak adaylar için kamusal haklarından mahrum olmama, Tecilli suçlardan suçlanmamış yahut yargılanmamış olma ve unvanın gerektirdiği bilgilere belgelere ve ehliyete sahip olma şartları arandığı kurumca altı çizildi. Başvuru yapacaklar lisans mezunu olacaktır.

Başvurular Nereye Yapılır

Başvuru yapacak adaylar için başvurular 10 Ağustos 2021 tarihi ile 24 Ağustos 2021 tarihinde sona ereceği ve başvurular bu tarihler içinde Üniversitenin Personel Daire Başkanlığına şahsen veya posta yolu ile müracaat etmeleri gerekmektedir. Başvuru yapacak adaylar için şahsen yahut posta yolu ile yapılacak müracaatlar dışında yapılacak müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Başvuruda Gerekli Belgeler

Başvuru dilekçesi, nüfus kimlik fotokopisi, özgeçmiş, mezuniyet belgesi aslı yahut kopyası, askerlik durum belgesi, kamu iç denetçi sertifikası aslı yahut kopyası, 2 adet vesikalık fotoğraf, hizmet belgesi, adli sicil belgesi belgeleri ile alımların yapılacağı belirtiliyor. Diyarbakır şehrinde çalışma adresi olarak açıklanmıştır. 

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu