Başvurular

Dicle Üniversite Hastanesi 99 Kamu Personeli ve Sağlık Personeli Alacak 2022

Dicle Üniversite Hastanesi 99 Kamu Personeli ve Sağlık Personeli Alacak 2022, iş başvuruları bölümünde Dicle Üniversite Hastanesi 99 Kamu Personeli ve Sağlık Personeli Alacak ile ilgili bilgi aktaracağız. Dicle Üniversite Hastanesi 99 Kamu Personeli ve Sağlık Personeli Alacak ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Dicle Üniversite Hastanesi 99 Kamu Personeli ve Sağlık Personeli Alacak

Resmi Gazete 9 Haziran ilanında Dicle Üniversite Hastanesi 99 kamu personeli alımı ve sağlık personeli alımı yapılacağı bilgisi verildi. Lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar başvurularını nasıl yapacak. En az KPSS 60 puanı bulunan adaylar içinde aranan diğer genel şartlar nedir?

Başvuru Şartları

Devlet memuru olma şartlarını taşıması gerekiyor.

Lisans, önlisans ve lise mezunları KPSS 60 puanı yer alıyor olması gerekmektedir.

Yaşlılık ve emekli maaşı almıyor olması isteniyor.

Erkek adaylar için askerliğini yapmış, ertelemiş yahut ilişiği bulunmaması gerekiyor.

Kamu kurum ve kuruluşlarından ilişiği kesilmemiş ve KHK ile çıkarılmamış olma şartları aranıyor.

Başvuru Şartları

Diyarbakır Dicle Üniversitesi pbs.dicle.edu.tr web adresinden Online başvuru sistemine bilgiler eksiksiz ve doğru bir biçimde doldurularak, istediğimiz belgelerin de eklenmesiyle birlikte elektronik ortamda başvuru yapılacaktır.

Alımı Yapılacak Unvanlar

Hastane personeli alımı tıbbi sekreter, perfüzyonist, acil tıp teknisyeni, anastezi teknikeri, ameliyathane teknikeri, diş protez teknikeri, patoloji laboratuvar teknikeri, eczane teknikerliği, eczacı, röntgen teknisyeni, ebe, laborant, diyetisyen ve hemşire alımı olarak yapılacak.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu