Müşteri Hizmetleri

DHL müşteri hizmetleri – Çağrı merkezi – Telefon numarası

DHL müşteri hizmetleri – çağrı merkezi – telefon numarası, en fazla aranan numaralar bölümünde DHL müşteri hizmetleri – çağrı merkezi – telefon numarası başlığı altında telefon numarasını paylaştık. DHL müşteri hizmetleri – çağrı merkezi – telefon numarası ile hemen ulaşım sağlayın..

DHL müşteri hizmetleri – çağrı merkezi – telefon numarası

Hızlı Erişim

  • 1 DHL’nin Görevleri Nelerdir?
  • 2 DHL’nin Anlamı Nedir?
  • 3 DHL Türkiye’de Şehirlerarası Dağıtım Yapıyor mu?
  • 4 DHL İle Eposta Yoluyla Nasıl Görüşebilirsiniz?
  • 5 DHL Express’te Vergiler Nasıl Hesaplanır?
  • 6 DHL Express’te Ödeme Nasıl Yapılır?

Kuruluşu Amerika’da 1969 senelerında başlayan ve Alman bir marka olan DHL Express, ekspress posta servisi olarak kendini tanımlar. Dünyada her sene en az 1.3 milyar kadar paket teslim eden DHL Express, Türkiye’de de bulunan şubeleriyle birlikte dünya çapından birden fazla paketi sizlere getiriyor.

DHL Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 4440040

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

DHL’nin Görevleri Nelerdir?

Dünyada önder lojistik şifrketi olan DHL, toplamda 220’nin üzerinde ülkede sunduğu 400 binden fazla çalışanıyla birlikte paket servis, posta servis markasıdır. Her gün birden fazla alanda sunduğu şirketin hizmetleriyle birlikte mektuplardan birden fazla paketlere kadar hepsinin ulaşımı hususunda tüm dünyaya hizmet vermekte.

DHL’nin Anlamı Nedir?

Posta servisi markası olan DHL açılımı Dalsey, Hillblom ve Lynn olarak açıklanır. Amerika’da merkezi kuruluşu olan ve temel olarak Alman kuryesi olan Alman lojistik markası Deutsche Post DHL’nin büyük bir bölümü olarak ekspres posta servisi olarak hizmet sağlar. DHL müşteri hizmetleri ile birlikte beklenen bir postanız, kargonuz varsa bu hususta bu şirketin hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

DHL Türkiye’de Şehirlerarası Dağıtım Yapıyor mu?

DHL, ülkeler arası biçimde bir çalışma sergileyen ve kargo olarak sevkiyatlarını sürdüren markadır. Bu nedenle ülkemizde de yurt içinde bu sevkiyatlarını goğrudan kendi değil Aras Kargo ile anlaşmalı biçimde sağlıyor. DHL kargo takiplerinizi DHL kargo altyapısı üzerinden yapabilirken bu hususta goğrudan kargo durumunu öğrenmek istiyorsanız DHL kargo takibi yapacağınız biçimde sorgulamayı kendi sitesinden uygulayabilirsiniz.

Türkiye’de hizmetlerine aktif biçimde devam ederken DHL telefon numarası ile kargo takip süreçlerinden tutun da istediğiniz herhangi bir biçimde sevkiyat noktasında yaşanan aksilikler ile ilgili bilgi almak için iletişimde olabilir ve görüşebilirsiniz.

Markanın Türkiye’de kuruluş tarihi 1981 yılı olarak bilinirken DHL Express olarak ülkemizde olduğu gibi dünya çapında da geniş bir biçimde hizmet sağlamaya, bi hayli hızlı hava taşımacılık olarak sektörde başı çekmeyi sağlayan firmalardan biri olarak bilinmektedir.

DHL İle Eposta Yoluyla Nasıl Görüşebilirsiniz?

DHL Express ile alakalı olarak müşteri hizmetleri ile görüşmek istediğinizde bu hususta goğrudan faydalanacağınız altyapı olarak Eposta adresi üzerinden iletişimde kalabilirsiniz. Bunun için müşteri tatminiyeti, istek yahut önerilerinizi paylaşacağınız biçimde https://mydhl.express.dhl/tr/tr/help-and-support.html#/contact_us adresi üzerinden görüşme sağlayabilirsiniz.

DHL Express’te Vergiler Nasıl Hesaplanır?

Vergilerle alakalı merak ettiğiniz birden fazla konuyu, sık sorulan sorular olarak kayda alan ve buna göre özel bir yapı içinde sizlere merak ettiklerinizi yanıtlayan DHL Express kendi sitesinden bilgi alabiliyorsunuz. Lakin kısaca söz etmek gerekirse gümrüklenebilir gönderilerde vergi matrahına tabi tutulursunuz. GTIP (Gümrük Tarife İstatistik Pozisyon) numarası yani sınıflandırma kodu ile birlikte armağan veya satın aldığınız ürünlerde ülkeler arası pazara göre tabi tutulan vergi tabi tutularak satın alım sağlanır.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

DHL Express’te Ödeme Nasıl Yapılır?

Kurye ile alakalı tüm ödemelerinizi yapmak için hem kredi kartı hem de nakit olarak ödemelerinizi uygulayabilirsiniz. Bu hususta yararlanacağınız doğru bir şirket ile birlikte istediğiniz biçimde, gönül rahatlığıyla kurye gönderilerinizi en iyi biçimde uygulayabilirsiniz.

Markaya ait sosyal platform hesapları aşağıdaki gibidir. 3 büyük sosyal platform hesapları üzerinden istediğiniz biçimde iletişime geçebilir, DHL Express ile ilgili birden fazla bilgi ile ilgili da goğrudan sosyal platform hesaplarını takip ederek öğrenebilirsiniz.

DHL Sosyal paylaşım sitesi Facebook

DHL Sosyal paylaşım platformu Twitter

DHL İnstagram

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu