Başvurular

DHL Kargo Çalışma ve Mesai Saatleri

DHL Kargo Çalışma ve Mesai Saatleri, kamu ve özel başvuru bölümümüzde DHL Kargo Çalışma ve Mesai Saatleri nasıl yapılır bilgi verelim istedik. DHL Kargo Çalışma ve Mesai Saatleri ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

DHL Kargo Çalışma ve Mesai Saatleri

DHL Kargo Saat Kaçta Açılıyor, Kaçta Kapanıyor?

DHL, 1969 senesinde kurulmuş olan bir kargo şifrketidır. Kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdürmeyi başarmış olan DHL, şimdilerde dünyanın en büyük kargo firmalarından bir tanesi haline gelmiştir. Bunun bunun yanında; DHL 220’yi aşkın ülkede, 350 binden fazla çalışanı ile hizmet verir durumdadır. Peki DHL kargo şubeleri sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? DHL kargo çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında bulunmaktadır.

DHL Kargo Çalışma ve Mesai Saatleri 2021

DHL Kargo şubeleri hafta içi sabah saat 09:00’da açılmakta ve akşam saat 18:00’de kapanmaktadır. Hafta sonu ise yalnızca Cumartesi günlerinde hizmet vermekte olan DHL kargo şubeleri sabah saat 09:00’da açılır ve öğlen saat 12:00’de kapanır. DHL çalışma saatleri ile ilgili sık sorulan sorular ve yanıtları ise yazımız devamındadır.

DHL Kargo Sabah Saat Kaçta Açılıyor : DHL Kargo hizmet verdiği günlerde sabahları saat 09:00’da hizmet vermeye başlamaktadır.

DHL Kargo Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : DHL Kargo hafta içi ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma) akşam saat 18:00’de, Cumartesi günü ise saat 12:00’de kapanır.

DHL Kargo Hafta Sonu Açık Mı / Çalışıyor Mu : DHL kargo şubeleri hafta sonu yalnızca Cumartesi günü çalışmaktadır. Pazar günü DHL şubeleri kapalıdır.

DHL Kargo Bayramda Açık Mı / Kapalı Mı : DHL Kargo şubeleri Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve 1 Ocak tarihinde kapalıdır. Lakin 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde açıktır.

DHL Kargo Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri : DHL Kargo çağrı merkezi telefon numarası olan “444 00 40” yalnızca hafta içi ve 09:00 ile 16:00 saatleri içinde çalışmaktadır. Bu makalemizde DHL kargo çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler verdik.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu