Bilgi Arşivi

DHL Express İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

DHL Express İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde DHL Express İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. DHL Express İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

DHL Express İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

DHL Express’te çalışmak isteyenlere müjde! DHL Express iş ilanları, iş başvurusu, DHL Express işçi alımı haberleri makalemizde.

DHL Express, DHL Group öncülüğünde kurulmuş bir firmadır. Dünyanın ileri gelen posta ve lojistik firmalarından birisi olan DHL Express, 220’den fazla ülkede hizmet vermektedir. Pek çok ülkede hizmet veren DHL Express, farklı kategorilerde sayısız çalışana ihtiyaç duymaktadır. Bu şirketin adı altında faaliyet göstermek isteyen bireyler, ilan sitelerine göz atarak açık pozisyonlar ile ilgili bilgi alabilmektedir. 

DHL Express İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuDHL Express İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

DHL Express Güncel İş İlanları

DHL Express, yurtdışı merkezli bir ulaştırma şifrketi olduğu için bir çok değişik departmanda istihdam ile hizmet sürdürmektedir. Personellerin bir kısmı ofis işleyişi için alınırken, bazıları ise sevkiyatda rol oynamaktadır. DHL Express, profesyonel bir firma olduğu için çalışan alımlarında bazı hususlara dikkat etmektedir. 

DHL Express adı altında çalışacak sevkiyat personelleri, 18 yaşının üzerinde ve gerekli sürücü lisanslarına sahip olmalıdır. Ofis çalışanlarının ise, alakalı bölümlerden mezun ve alanında profesyonel olması aranan özellikler içinde bulunmaktadır. 

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Part Time Kurye – Avrupa Yakası İstanbul(Avr.)
2 Security Compliance Expert İstanbul(Avr.)
3 Area Sales Manager İstanbul(Avr.)
4 Müşteri Hizmetleri Yetkilisi İstanbul (Tümü)
5 Dönemsel Servis Masası Destek Yetkilisi İstanbul(Avr.)
6 Part Time – Gümrük Müşteri Hizmetleri Temsilcisi İstanbul(Avr.)
7 Human Resources Business Partner İstanbul(Avr.)

DHL Express İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

DHL Express iş başvuruları, kariyer.net üzerinden yapılabilmektedir. Belirtilen bu siteye giriş yaparak açık pozisyonları öğrenebilir ve özgeçmişinizi göndererek başvurunuzu yapabilirsiniz. Her bir iş ilanının üzerine tıklayarak personellerde aranan nitelikleri öğrenebilirsiniz. Tüm sorumlulukları üstlenebilecek, eğitimli, ekip çalışmasına yatkınlık gösterebilecek bireyler iş alımlarında bir hayli önemli avantaj yakalamaktadır. 

DHL Express iş başvurusu için, DHL Express resmi web adresine CV gönderimi gerçekleştirmeniz de olabilecekdür. Bu gönderimleri, açıkta bir pozisyon olmasa bile uygulayabilirsiniz. Lakin bilinmesi gerekir ki, açık pozisyonlarda işe alım ihtimali daha yüksektir. 

DHL Express İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

DHL Express şifrketinın güncel olarak işçi alımı gerçekleştirdiği pozisyonlar aşağıda söylenmektedir. 

  • Business Analyst
  • Assistant To Vice President Operations
  • Gümrük Faturalama Yetkilisi Part Time
  • Recruitment and Training Support Executive
  • Part Time Kurye
  • Gümrük Operasyonları İthalat Şefi
  • Ofis Asistanı – Engelli Kadro

Bu alanlarda personel alımları için tespit edilen koşulları yerine getirip başvurmanız, işe alınma ihtimalinizin arttırılması için büyük bir önem arz etmektedir. Dağıtım elemanları dışında çalışmak isteyen bireyler, mutlaka alakalı eğitimleri almış olmalıdır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu