Müşteri Hizmetleri

DHA Telefon ve Whatsapp İhbar Hattı Numaraları

DHA Telefon ve Whatsapp İhbar Hattı Numaraları, müşteri hizmetleri bölümümüzde DHA Telefon ve Whatsapp İhbar Hattı Numaraları ile alakalı bilgiler paylaştık. DHA Telefon ve Whatsapp İhbar Hattı Numaraları yazımızın detayları..

DHA Telefon ve Whatsapp İhbar Hattı Numaraları

DHA yani Doğan Haber Ajansı, Hürriyet Haber Ajansı ile Milliyet Haber Ajansı’nın birleşmesiyle Doğan Holding çatısı altında 1999 senesinde kurulmuştur. Türkiye’nin en büyük haber ajanslarından birisi olan Doğan Haber Ajansı; televizyon kanalları, internet siteleri, gazete ve dergilere içerik üretmektedir. Gündemi en yakında zamandan takip ederek, fotoğraf ve görüntülü haberlerle en güncel içerikleri üretmektedir.

DHA, Türkiye’de 34 adet büroya sahiptir. Aylık ortalama içerik sayıları şu biçimdedir; Aylık 6000 haber, 11.000 fotoğraf, 3000 görüntülü haber. DHA yurtdışında; Azerbaycan, Ermenistan, Gürcistan, İran, Irak, Suriye, Yunanistan ve Bulgaristan, ABD, İngiltere, İspanya, İtalya, İsveç, İsviçre, Norveç, Belçika, Hollanda, Danimarka, Almanya, Fransa, Rusya, Makedonya, Kosova, Çin, Avustralya, Mısır, Kıbrıs, Körfez ülkelerinde haber içerik hizmeti vermektedir.

DHA’nın dış haberler, yurt haberleri, istanbul haberleri ve spor haberleri olmak üzere 3 ayrı ihbar telefon numarası bulunmaktadır. Ayrıca DHA’nın Whatsapp ihbar telefon numarası da bulunmaktadır. Whatsapp aracılığıyla medya dosyaları içeren ihbarlarınızı DHA’ya basit bir şekilde uygulayabilirsiniz.

DHA Dış Haberler İhbar Hattı Numarası
0212 413 52 53

DHA İstanbul Haberleri İhbar Hattı Numarası
0212 413 53 19

DHA Yurt Haberleri İhbar Hattı Numarası
0212 413 52 46

DHA Spor Haberleri İhbar Hattı Numarası
0212 413 55 16

DHA Whatsapp İhbar Hattı Numarası
0533 714 86 90

DHA İletişim Formu

Arama Kelimeleri:  dha iletişim bilgileri, dha telefon no, dha irtibat tel, dha canlı destek, dha müşteri temsilcisi, dha şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu