Başvurular

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü (DSİ) 70 Mühendis Alacak 2022

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü (DSİ) 70 Mühendis Alacak 2022, iş başvuruları bölümünde Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü (DSİ) 70 Mühendis Alacak ile ilgili bilgi aktaracağız. Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü (DSİ) 70 Mühendis Alacak ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü (DSİ) 70 Mühendis Alacak

DSİ 70 Mühendis Alımı İlanı

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü 29 farklı şehirlere işçi alımı yapıyor. Alıma başvurular 17 Ocak 2022 ile 28 Ocak 2022 tarihleri içinde yapılacak.

Alım Yapacak Şehir Listesi

Elazığ, Şanlıurfa, Erzurum, Van, Kars, Rize, Düzce, Ardahan, Kayseri, Kahramanmaraş, Yalova, Tekirdağ, Şırnak, Sivas, Osmaniye, Konya, Kastamonu, Karaman, Bilecek, Balıkesir, Amasya, Eskişehir, Siirt, Mardin, Hakkari, Ağrı, Giresun, Erzincan ve Edirne olarak listelenmiştir.

Başvuru Şekli ve Tarihleri

Adaylar başvurularını 17 Ocak 2022 ile 28 Ocak 2022 tarihleri içinde yapacaktır. Başvuru adresi olarak personelalimi.dsi.gov.tr adresi üzerinden yapılacaktır. Elektronik ortam dışında başvuru kabul edilmiyor.

Adaylarda Aranan Ortak Şartları

Her unvan için o bölüm okul mezunu olması istenmektedir. Yurdun her yerinde görev yapar sağlık raporu alması ve KPSS 70 puanı bulunması gerekiyor.

İnşaat, elektrik, elektronik, makine, metroroloji, harita, jeodeji, fotogrametri, geomatik, jeofizik, ziraat, jeoloji, hidro jeoloji, bilgisayar, yazılım, maden ve orman mühendisi alımı yapılacak.

Kamu başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu