Başvurular

Devlet Personeli Alımı 27 Kadroya Başvurular 8-12 Kasım 2022

Devlet Personeli Alımı 27 Kadroya Başvurular 8-12 Kasım 2022, iş başvuruları bölümünde Devlet Personeli Alımı 27 Kadroya Başvurular 8-12 Kasım ile ilgili bilgi aktaracağız. Devlet Personeli Alımı 27 Kadroya Başvurular 8-12 Kasım ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Devlet Personeli Alımı 27 Kadroya Başvurular 8-12 Kasım

Devlet personeli alımı 27 kadroya minimum lise mezunu kamu personeli alımı ile sürdürmekte. Başvurusu önümüzdeki günlerde ekranlara gelecek olan bu alımda 27 personel Devlet Memurları yasasına göre kadrolu olarak çalıştırılacaklar.

Ülke Genelinden Başvuru ile Bafra Belediyesi Alımında Kadroları ve Sayıları

Bafra Belediyesine alınacak olan 27 işçi alımına ülke genelinden KPSS şartı ve diğer özel şartları taşıyan tüm iş arayan bireyler başvuruda bulunabilecekler.

10 Zabıta alımı memur kadrosuna kadın ve erkek başvuru yapılabilecek ve başvuru yapacak bireylerin KPSS P94 puanının asgari 70 puan olması,

Tahsildar kadrosunda bulunan yapılacak kamu personeli alımında 2 kişi adayların lisans Muhasebe ve Denetim, Muhasebe ve Finans Yönetimi, İşletme, İktisat, Maliye, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri ilişkileri, Ekonomi, Ekonomi ve Finans, Ekonometri, Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Yerel Yönetimler mezunu olmaları kadın ve erkek adayların KPSS P3 puanın minimum 70 olması,

belediye-personel-alimi-bafra.jpg

Genel İdare Hizmetleri sınıfı 7 düz memur alımı için adayların lisans Muhasebe ve Denetim, Muhasebe ve Finans Yönetimi, İşletme, İktisat, Maliye, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri ilişkileri, Ekonomi, Ekonomi ve Finans, Ekonometri, Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Yerel Yönetimler mezunu olmaları ve KPSS P3 puanlarının 70 in altında bulunmaması,

Diğer belediye personeli alımı kadroları 1 kişi sağlık hizmetleri sınıfı kadrosunda bulunann Sosyal Hizmet Uzmanı,1 kişi Teknik Hizmetler sınıfından Şehir ve Bölge Plancısı, 1 Mimar, 5 Mühendis ünvanlarında yeni personeller alınacak.

Belediye Memur Alımı Başvuru Formu 01 Kasımda internette

Şartları taşıyan ve başvuru yapmak isteyen personel adayları için Bafra Belediyesi 01 Kasım 2021 tarihinden geçerli olarak “bafra.bel.tr” internet adresi üzerinden başvuru formu yayınlayacak.

Belediye açıklamasına göre bu alımda yazılı, sözlü ile uygulama sınavı düzenlenecek, adayların istediğimiz belgeler ile birlikte 08 Kasım 2021 tarihi ile 12 Kasım 2021 tarihleri içinde belediye insan kaynaklarına başvurmaları gerekmektedir.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu