Başvurular

Devlet Orman İşletme Müdürlüğü KPSS’siz 3 Orman İşçisi Alacak 2022

Devlet Orman İşletme Müdürlüğü KPSS’siz 3 Orman İşçisi Alacak 2022, iş başvuruları bölümünde Devlet Orman İşletme Müdürlüğü KPSS’siz 3 Orman İşçisi Alacak ile ilgili bilgi aktaracağız. Devlet Orman İşletme Müdürlüğü KPSS’siz 3 Orman İşçisi Alacak ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Devlet Orman İşletme Müdürlüğü KPSS’siz 3 Orman İşçisi Alacak

Devlet Orman İşletme Müdürlüğü orman işçisi alımı yapacağını dile getirdi. Türkiye İş Kurumu üzerinden yayına giren ilana göre KPSS’siz olarak alım yapılacak. En az ilkokul mezunu adaylar bu alıma başvuru yapabilecek.

Başvurular Nasıl Alınacak

İŞKUR iş ilanları 00006109509 iş ilan numarası ile başvuru kabul edilmektedir. Adaylar başvurularını verilen ilan numarası ile 2 Temmuz 2021 tarihi bitimine kadar elektronik ortamda yapması istenmektedir.

OGM Orman İşçisi Olma Başvuru Şartları

Başvuru yapacak adaylar minimum ilköğretim mezunu ve en fazla önlisans mezunu olması istenmektedir. İlana başvuru sırasında aday 18 yaşını doldurmuş ve 30 yaşını bitirmemiş olması talep edilmiştir.

Noter Kura Tarihi ve Yeri

Adaylara uygulanacak herhangi bir sına bulunmayıp noter çekilişi ile alım sonuçlanacaktır. 8 Temmuz 2021 tarihi saat 9-18 içinde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Salonu Fener Cad. 21 Haziran Kurtuluş Alanı No:4 Merkez ZONGULDAK adresinde noter çekilişi yapılacaktır. Alım Karabük’e yapılacaktır.

Tarım Orman İş başvurusu yapacak adaylarda ikamet şartı aranmaktadır. İş arama durumu aktif olanların başvurusu alınacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu