Başvurular

Devlet Memuru Alımı KPSS 60 Puanla Belediye İlanı 2022

Devlet Memuru Alımı KPSS 60 Puanla Belediye İlanı 2022, iş başvuruları bölümünde Devlet Memuru Alımı KPSS 60 Puanla Belediye İlanı ile ilgili bilgi aktaracağız. Devlet Memuru Alımı KPSS 60 Puanla Belediye İlanı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Devlet Memuru Alımı KPSS 60 Puanla Belediye İlanı

Devlet Memuru Alımı İlanı

Belediye KPSS 60 puanla devlet memuru alımı yapacağını ilan etmiştir. Türkiye genelinden başvurular alınacaktır. Çardaklı Belediye Başkanlığı alımı yapılacak bireylere zabıta unvanını verecektir.

Adaylar Başvurusunı Nasıl Yapacak

Adaylar Belediyenin resmi internet sitesinde bulunan başvuru formu ile birlikte 25 Ağustos 2021 ile 27 Ağustos 2021 tarihleri içinde Nevzat Ayaz Mah. İstasyon Cd. No:33 Çardaklı Kasabası Atkaracalar/ Çankırı adresine mesai saatleri içinde şahsen müracaat ederek başvuru sürecini tamamlayacaklardır.

Başvuracaklardaki Özel ve Genel Şartlar Neler?

Belediye Zabıta Yönetmeliğinin 13/A maddesinde bulunan özel şartlara göre zabıta memuru kadrolarına başvuru yapabilmesi için; tartılma ve ölçülme aç karnına, soyunuk ve çıplak ayakla olmak kaydıyla erkeklerde minimum 1.67 metre, kadınlarda minimum 1.60 metre boyunda olmak ve boyun 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu içinde (+,-) 10 kilogramdan fazla fark olmamak. Boy ve Kilo tespitleri belediye aracılığıyla yapılacaktır.

Adaylar 30 yaşını doldurmamış olması isteniyor. Karayolları Trafik Kanunu hükümlerince verilen ve tablonun nitelik bölümünde gösterilen minimum B yahut D sınıfı sürücü belgesi sahiplilerin başvurusu kabul edilecek.

Aranan Öğrenim Durumları

Zabıta memuru alımları için lisans kamu yönetimi yahut iktisat bölümlerinin birinden mezun olması ve minimum D sınıfı sürücü belgesine sahip olması isteniyor.

Önlisans inşaat, inşaat teknikerliği, inşaat teknolojisi programlarının birinden mezunu olması ile birlikte minimum B sınıfı sürücü ehliyeti gerekmektedir.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu