Başvurular

Devlet memuru alımı DENİB ilanı yayınlandı (5180 TL Maaş) 2022

Devlet memuru alımı DENİB ilanı yayınlandı (5180 TL Maaş) 2022, iş başvuruları bölümünde Devlet memuru alımı DENİB ilanı yayınlandı (5180 TL Maaş) ile ilgili bilgi aktaracağız. Devlet memuru alımı DENİB ilanı yayınlandı (5180 TL Maaş) ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Devlet memuru alımı DENİB ilanı yayınlandı (5180 TL Maaş)

Devlet memuru alımı yapılacağı ilan edildi. DENİB 5180 TL maaşla (hemen hemen maaş) memur alımı hangi şartlarda yapılacağı detayları adaylarla paylaşıldı. İdari memur alımı başvuru tarihi ve şekli şöyle sunuldu.

memur-devlet.jpg

GENEL MÜRACAAT KOŞULLARI

Türk vatandaşı olanlar, askerlik görevini yapmış yahut erteletmiş olanlar, 18 yaşını dolduranlar, 35 yaşını doldurmamış olanlar, görevini sağlıklı bir biçimde engeli olmayanlar, 2019-2020 KPSS sınav puanı olanlar, kamu kurumundan çıkarılmamış olanlar, mahkumiyeti olmayanlar ve lisans mezunu olanların başvuru kabul edilecek.

kamu-devlet-memur.jpg

BAŞVURUDA İSTENEN BELGELER

Adaylar iş başvuru formu, kimlik belge fotokopisi, 2 adet fotoğraf, öğrenim durum (kamu yönetimi bölümü) diploması, KPSS sonuç (70 puanı olması gerekiyor) belgesi ve özgeçmiş kuruma vermesi gerekiyor.

devlet-memur.jpg

BAŞVURU TARİHİ VE ADRESİ
Adaylar istenen belgelerle birlikte Denizli İhracatçılar Birliği adresine 5 Nisan 2021 günü saat 17:00 kadar posta yolu ile yahut şahsen başvuru yapabilecek. Bu yöntem harici yahut eksik belgesi olan adayların başvurusu geçersiz sayılacak. Bilgi almak için kılavuz içinde iletişim numaraları bulunmaktadır.

Tüm bu işlemleri tamamlayan adaylar yüksek KPSS puanından başlanarak 10 katı sözlü sınava çağrı yapılacaktır. Adaylar sözlü sınavda başarılı olması durumunda ataması yapılacaktır.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu